یوم الله 9 دی عرصه اندیشه و عمل ملت بزرگ ایران بود

تاریخ انتشار پست : 1395-10-9 دسته :

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: یوم الله 9 دی مظهر و نماد ولایت مداری، عرصه اندیشه و عمل ملت بزرگ ایران در پاسداری از دستاوردهای نهضت عظیم امام خمینی (ره) است.

یوم الله 9 دی عرصه اندیشه و عمل ملت بزرگ ایران بود

نهم دی, ایلام, آبدانان

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در آیین بزرگداشت حماسه نهم دی در جمع مردم آبدانان اظهار کرد: این رخداد مبارک و ماندگار، پرده جاوید و جاودانه ای از فراز و فرودهای انقلاب اسلامی بود که بیانگر و نمایش دهنده خط سرخ شهادت و غوغای خونین عاشورای حسینی (ع) و پبروزی حق بر باطل را به اثبات رساند.

سردار سید صادق حسینی با اشاره به اینکه کشتی فتنه گران در 9 دی در اراده ملت به گل نشست، افزود: فتنه یک میدان پر خطر و فریبنده ای است که در این عرصه غبارآلود، پیروزی و برگ برنده متعلق به کسانی است که از قدرت تشخیص و تحلیل سیاسی بالایی برخوردار باشد.

وی فتنه 88 را کودتا علیه مشروعیت نظام اسلامی و رأی مردم دانست و تاکید کرد: در این توطئه بسیار خطرناک که دستور و کلیات آن توسط آمریکا و انگلیس تنظیم شده بود، منزلت رهبری، موجودیت نظام اسلامی، حضور مردم و سیره وسنت اسلام و امام راحل و رهبر معظم انقلاب در توفان تزویر و تشکیک مورد هجمه ناجوانمردانه تمام قدرت های غاصب خارج و مزدوران فریب خورده داخلی قرار گرفت.

سردار حسینی با تشریح کلیات نقشه سران فتنه و حمایت های مالی و فکری استکبار جهانی در فتنه 88 یادآور شد: در این مصاف پنهان بین حق و باطل با هوشمندی و هدایت رهبر انقلاب، قدرت نرم جمهوری اسلامی و عزم راسخ ملت بزرگ ایران، راهبرد آمریکا و اصحاب و آذنابش را زمین گیر کرد و کوس رسوایی ضد انقلاب و خائنین به آرمان شهیدان را به صدا در آورد.

امام جمعه آبدانان نیز در این مراسم گفت: روز بزرگ و تاریخی نهم دی متعلق به هیج جریان فکری و قشرخاصی نیست بلکه افتخاری به یاد ماندنی در صحیفه سبز ملت سربلند ایران است.

حجت الإسلام حسین حاجیلری افزود: در این حماسه و نمایش قدرت بی نظیر مردم، اوج عظمت اراده ملی و محبت و ارادت به رهبر عزیز انقلاب اسلامی به نمایش درآمد و باعث استحکام اساس انقلاب و سرافکندگی فتنه گران شد.

منبع : باشگاه خبرنگارانزرگ ایران بود ایلام - ایرنا - فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: یوم الله 9 دی مظهر و نماد ولایت مداری و عرصه اندیشه و عمل ملت بزرگ ایران در پاسداری از ... یوم الله 9 دی روز نفوذناپذیری و ولایت مداری ایرانیان است/ فتنه و فتنه ... در بیانیه تجمع کنندگان بزرگداشت حماسه 9 دی آمده است: ما شرکت کنندگان در این ... سردار حسینی: یوم الله 9 دی عرصه اندیشه و عمل ملت بزرگ ایران بود ... 9 دی ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت فیلم | 9 دی روزی ماندگار - قطره 9 دی روزی ماندگار و جاودان در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی بود. - به گزارش ... سردار حسینی: یوم الله 9 دی عرصه اندیشه و عمل ملت بزرگ ایران بود ... حماسه یوم الله 9 دی گرامی باد کار ملت ایران در بیست و دوم بهمن، کار عظیمی بود، نُه دی هم همین جور. ... حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب درباره یوم الله ۹ دی است: ... و ماندگار مردمی، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است و باید تلاش شود در ..... مشخص و ایمان و عمل متناسب، به عرصه بیایند، هیچ عاملی قادر به مقاومت نیست و این یک ... مسئولان در سالگرد یوم الله 9 دی چه گفتند؟ - مشرق 9 دی ایستادگی ملت ایران در مقابل یک جنگ عظیم بیست ساله ای بود که ... و ملت ایران با بصیرت، هوشمندی، دشمن شناسی و حرکت به موقع وارد عرصه شد و بساط دشمن را به هم ریخت. ... افزود: ملت همیشه در صحنه و بزرگ ایران در حماسه 9 دی ماه برای چندمین بار ..... سردار نجات ۹ دی را نمایش اقتدار ملت ایران با مختصات عمل بر مبنای ... سردار حسینی: یوم الله 9 دی عرصه اندیشه و عمل ملت بزرگ ایران بود / ایلام ... ایلام - ایرنا - فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: یوم الله 9 دی مظهر و نماد ولایت مداری و عرصه اندیشه و عمل ملت بزرگ ایران در پاسداری... 9 دی اوج دیانت و دین داری ملت ایران | خبر فارسی سردار حسینی: یوم الله 9 دی عرصه اندیشه و عمل ملت بزرگ ایران بود ... 9 دی انقلاب بصیرت و عبور مردم از نخبگان بود رضایی خاطرنشان کرد: 9 دی انقلاب بصیرت و ... بزرگداشت حماسه 9 دی در سنندج | خبر فارسی تجمع بزرگداشت هفتمین سالروز یوم الله نهم دی صبح امروز پنجشنبه با حضور طلاب، دانشجویان و ... سردار حسینی: یوم الله 9 دی عرصه اندیشه و عمل ملت بزرگ ایران بود. سردار حسینی: یوم الله 9 دی عرصه اندیشه و عمل ملت بزرگ ایران بود ایلام - ایرنا - فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: یوم الله 9 دی مظهر و نماد ولایت مداری و عرصه اندیشه و عمل ملت بزرگ ایران در پاسداری از دستاوردهای نهضت ... ایرنا - محمود واعظی وارد نخجوان شد باکو- ایرنا- محمود واعظی رئیس ایرانی کمیسیون مشترک همکاری اقتصادی جمهوری ... سردار حسینی: یوم الله 9 دی عرصه اندیشه و عمل ملت بزرگ ایران بود ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :