فرمانده داعش به اروپا بازگشت

تاریخ انتشار پست : 1395-10-9 دسته : سیاسی

منابع امنیتی ایتالیا می گویند یکی از فرماندهان اروپایی داعش که با شلیک موشک به سمت زندانیان داعش برای خود شهرتی کسب کرده بود، با 400 نفر از نیروهای مورد اعتمادش از سوریه راهی وطن خود یعنی کوزوو شده است.


خبرگزاری فارس: «لاودریم موهاکس هری» نام یکی از فرماندهان آلبانیایی تبار داعش است که گفته می شود بعد از ایراد خسارات سنگین به داعش در ماه های اخیر، از سوریه گریخته و به اروپا بازگشته است.

داعش, اروپاموهاکس هری تبعه کوزوو است و در هنگام حضور در صفوف داعش در سوریه، در چند ویدئو در حال بریدن سر مخالفان داعش و اعدام آنها با شلیک راکت، دیده شد.

الآن دیلی میل به نقل از منابع امنیتی ایتالیا گفته که این فرمانده داعشی که البته قواعد جنگ را در ناتو آموخته، با 400 نفر از سربازان وفادار خود به اروپا بازگشته است.

سازمان های امنیتی اروپا از ورود داعشی ها به این قاره با استفاده از هجوم پناهجویان، نگران اند.

موهاکس هری در میان داعشی ها با نام «ابوعبدالله الکوزوو» شناخته می شود و با همین نام در زمستان سال 1393 در فهرست تروریست های بین المللی وزارت خارجه آمریکا قرار گرفت.

ادعا شده که این تروریست الآن در آلبانی است و چندی پیش هم نقشه ای برای حمله به تیم فوتبال رژیم صهیونیستی طراحی کرده بوده است.

بعد از برملا شدن این نقشه، 19 نفر بازداشت و رد پای ابوعبدالله الکوزوو در اعترافات آنها مشخص شد.

پلیس کوزوو بازگشت این فرد به وطن خود را تکذیب کرده است.

منبع : برترینهاشت - خبرگزاری فارس منابع امنیتی ایتالیا می گویند یکی از فرماندهان اروپایی داعش که با شلیک موشک به سمت زندانیان داعش برای خود شهرتی کسب کرده بود، با 400 نفر ... بازگشت سران داعش به اروپا پس از عملیات موصل - خبرگزاری میزان بازگشت سران اصلی داعش به کشورهای اروپایی پس از شکست در موصل ... ابوبکر البغدادی دستور خروج زنان فرماندهان داعش از موصل را صادر کرد. فرمانده داعشی با 400 نفر از نیروهایش به اروپا بازگشت به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس ، «لاودریم موهاکس هری» نام یکی از فرماندهان آلبانیایی تبار داعش است که گفته می شود پس از ایراد خسارات ... خبرگزاری تسنیم - بازگشت تروریست ها به کشورهایشان/ خطر داعش همچنان ... (ملحق شدن اتباع اروپایی به داعش در عراق و سوریه و احتمال بازگشت آنان به ..... توان به «بایرو ایکانوویچ» فرمانده بزرگ ترین پایگاه آموزشی داعش در ... هفت صبح | بازگشت یک فرمانده داعش به انگلیس به دلیل نبود اسپری ... بازگشت یک فرمانده داعش به انگلیس به دلیل نبود اسپری بدن، کرم پوست و ... شمار زیادی از اعضای گروه مسلح داعش را اتباع خارجی به ویژه اروپایی ... فرمانده داعشی با 400 نفر از نیروهایش به اروپا بازگشت | خبر فارسی فرمانده داعشی با 400 نفر از نیروهایش به اروپا بازگشت. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس ، لاودریم موهاکس هری نام یکی از فرماندهان آلبانیایی تبار داعش است ... بازگشت سران داعش به اروپا پس از عملیات موصل بازگشت سران اصلی داعش به کشورهای اروپایی پس از شکست در موصل ... پس از ماه ها رایزنی میان فرماندهان ارشد نظامی و اطلاعاتی عراق، عملیات بزرگ ... نگرانی اولاند از بازگشت تروریست های از موصل به اروپا / تصاویر منتشر ... ژنرال «جان دورین» فرمانده نیروهای ائتلاف در عراق امروز با اشاره به ادامه .... اولاند همچنین نگرانی خود را در رابطه با بازگشت تروریست ها از موصل و رقه به اروپا ابراز کرد. ... نیروهای عراقی عملیات یورش به منطقه تحت تسلط داعش کوجلی را ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :