پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن را از دست ندهید

تاریخ انتشار پست : 1395-10-10 دسته : مجازی

پزشکان دریافتند پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن فواید بسیاری برای سلامت دارد.

پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن را از دست ندهید

پیاده روی, ورزش ساده و بدون هزینه, فواید پیاده روی, پیاده روی روی چمن, تاثیرات پیاده روی بر سلامتی

به نقل از طاها پخش ، قطعا شنیده اید افراد بسیاری بر روی چمن با پای برهنه در صبح و عصر پیاده روی می ‎کنند که این پیاده روی علاوه بر لذت بخش بودن، فواید بسیاری برای سلامتی دارد.

زمانی که افراد با پای برهنه بر روی چمن، خاک، شن، ماسه و یا هر سطح طبیعی قدم برمی دارند، باید بدانند که این پیاده روی خواص درمانی دارد.

محققان در ذیل برخی از فواید پیاده روی با پای برهنه بر سطح طبیعی را ذکر کرده اند:

برقراری ارتباط با زمین

وقتی شما پابرهنه بر روی زمین راه می روید، با انرژی طبیعی زمین ارتباط برقرار می کنید که این تبادل انرژی بین شما و زمین منجر می شود افکار منفی را رها کنید و انرژی تازه بدست آورید.

آرامش ذهن، بدن و روح

راه رفتن صبحگاهی برای ذهن، جسم و روح بسیار مفید است. در صبح با استنشاق هوای تازه بدن کار خود را درست شروع می کند. نورخورشید، هوای تازه و فضای صبح منجر به تولید هورمون آرام بخش در بدن می شود.

مفید برای چشم و بینایی

پیاده روی با پای برهنه در صبح برای چشم و بینایی خواص بسیاری دارد. پاها مناطقی دارند که با اعضای بدن در ارتباط هستند.

راه رفتن بیشترین فشار را بر روی انگشت اول، دوم و سوم می آورد که این مناطق بر سلامت چشم تاثیرگذارند.

دریافت رایگان ویتامین D

دریافت ویتامین D در پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن در صبح بسیار موثر است. دریافت این ویتامین به شما برای داشتن استخوان های سالم و دوری از انواع بیماری کمک می کند.

کسب انرژی های مفید برای بدن

پیادروی با پای برهنه برای کسب انرژی های مفید بسیار موثر است. علاوه بر این ایجاد انگیزه و آرامش روحی و روانی از مزایای این پیاده روی است.

منبع: ایسنا

منبع : باشگاه خبرنگاران• وقت غذای خوبه :) 5 دقیقه قبل ... پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن را از دست ندهید ... بسیاری بر روی چمن با پای برهنه در صبح و عصر پیاده روی می کنند که این پیاده ... پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن را از دست ندهید | حتما شنیده - قطره حتما شنیده اید افراد بسیاری بر روی چمن با پای برهنه در صبح و عصر پیاده روی می کنند که این پیاده روی علاوه بر لذت بخش بودن، فواید بسیاری ... پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن را از دست ندهید | پزشکان - قطره پزشکان دریافتند پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن فواید بسیاری برای سلامت دارد. -کلید واژه ها: پیاده روی - برهنه. پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن را از دست ندهید - عصر ایران - شهرخبر به گزارش ایسنا و به نقل از زی نیوز،. حتما شنیده اید افراد بسیاری بر روی چمن با پای برهنه در صبح و عصر پیاده روی می کنند که این پیاده روی علاوه بر ... پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن را از دست ندهید | خبر فارسی پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن را از دست ندهید ... بسیاری بر روی چمن با پای برهنه در صبح و عصر پیاده روی می کنند که این پیاده روی علاوه بر لذت ... پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن را از دست ندهید پزشکان دریافتند پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن فواید بسیاری برای سلامت دارد. به گزارش ایسنا و به نقل از زی نیوز،. حتما شنیده اید افراد ... پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن را از دست ندهید | دمادم حتما شنیده اید افراد بسیاری بر روی چمن با پای برهنه در صبح و عصر پیاده روی می کنند که این پیاده روی علاوه بر لذت بخش بودن، فواید بسیاری برای سلامتی دارد. پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن را از دست ندهید - تفسیر نیوز پزشکان دریافتند پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن فواید بسیاری برای سلامت دارد. به گزارش ایسنا و به نقل از زی نیوز،. حتما شنیده اید افراد بسیاری بر روی چمن با ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :