عکس های موج سوار جوان با خوش شانسی از مرگ گریخت

تاریخ انتشار پست : 1395-10-11 دسته : مجازی

یک موج سهمگین 9 متری ناگهان روی سر این ورزشکار فرود آمد.

به نقل از خبرنگار طاها پخش طاها پخش ؛ "تام باتلر" ورزشکار حرفه ای در اوائل این ماه تجربه وحشتناکی از برخورد با یک موج سهمگین 9 متری را از سر گذرانده است. این موج سوار 27 ساله اهل انگلیس، در جریان یک رقابت در پرتغال در اثر این حادثه دچار کوفتگی دنده و آسیب دیدگی ریه و گوش شد.

موج سوار جوان با خوش شانسی از مرگ گریخت تصاویر

انگلیس, موج سهمگین, موج سواری

موج سوار جوان با خوش شانسی از مرگ گریخت تصاویر


وی در خصوص این حادثه گفت: " واقعا از خدا ممنونم، چرا که آسیب دیدگی ام می توانست بدتر از این باشد. ناگهان چند تن آب روی سرم فرود آمد و به درون آب سقوط کردم. برای لحظه ای تحت تاثیر آن صحنه قرار گرفتم اما چون پیشتر تجربه چنین شرایطی را داشتم توانستم از بعد آن بربیایم.

به نظرم همه چیز بستگی به این دارد که در چنین شرایطی خونسردی خودت را حفظ کنی و آموزش هایی را که قبلا پشت سر گذاشته ای بکار ببندی. این برخورد برایم مانند این بود که کسی در بالای سرم بخواهد مرا قوی تر کند."

موج سوار جوان با خوش شانسی از مرگ گریخت تصاویر


موج سوار جوان با خوش شانسی از مرگ گریخت تصاویر


موج سوار جوان با خوش شانسی از مرگ گریخت تصاویر


موج سوار جوان با خوش شانسی از مرگ گریخت تصاویر


گفتنی است این موج سوار که رتبه 37 را در دنیا دارد پس از بهبودی نسبی به انگلیس بازگشته است.

منبع : باشگاه خبرنگارانه گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ "تام باتلر" ورزشکار حرفه ای در اوائل این ماه تجربه وحشتناکی از برخورد با ... موج سوار جوان با خوش شانسی از مرگ گریخت - نیک صالحی موج سوار خوش شانس , “تام باتلر” ورزشکار حرفه ای در اوائل این ماه تجربه وحشتناکی از برخورد با یک موج سهمگین 9 متری را از سر گذرانده است. این موج سوار 27 ساله اهل ... موج سوار انگلیسی با خوش شانسی از مرگ گریخت! تصاویر باشگاه خبرنگاران جوان. موج سوار انگلیسی با خوش شانسی از مرگ گریخت! تصاویر برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «موج سوار انگلیسی با ... موج سوار جوان با خوش شانسی از مرگ گریخت تصاویر - صفحه نخست به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ "تام باتلر" ورزشکار حرفه ای در اوائل این ماه تجربه وحشتناکی از برخورد با ... موج سوار جوان با خوش شانسی از مرگ گریخت تصاویر - اخبار - ویکی نگار یک موج سهمگین 9 متری ناگهان روی سر این ورزشکار فرود آمد. ... موج سوار جوان با خوش شانسی از مرگ گریخت تصاویر. یک موج سهمگین 9 متری ناگهان ... موج سوار جوان با خوش شانسی از مرگ گریخت تصاویر - اخبار - ویکی نگار یک موج سهمگین 9 متری ناگهان روی سر این ورزشکار فرود آمد. ... موج سوار جوان با خوش شانسی از مرگ گریخت تصاویر. یک موج سهمگین 9 متری ناگهان ... موج سوار جوان با خوش شانسی از مرگ گریخت تصاویر فروش دامنه · لینک قبلی · لینک بعدی. موج سوار جوان با خوش شانسی از مرگ گریخت تصاویر - نگار آنلاین یک موج سهمگین 9 متری ناگهان روی سر این ورزشکار فرود آمد. ... مخالفت مجلس با تعیین ساز و کار جدید برای قیمت گذاری خوراک پتروشیمی ها نمایندگان مجلس با حذف ماده ... موج سوار-جوان-با-خوش-شانسی-از-مرگ-گریخت-تصاویر - اخبار استان لرستان موج سوار-جوان-با-خوش-شانسی-از-مرگ-گریخت-تصاویر. ... تماس با پیش شماره 0098 و 98 در ایران هزینه اضافه دارد؟ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱. YJC - داغ داغ. ناشیانه ترین روش برای پارو ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :