کشته شدن حدود هزار نفر در سال 2016 بدست پلیس های آمریکایی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-11 دسته : بین الملل

نتایج تحقیقات جدید نشان می دهد افسران پلیس آمریکا در سال 2016، نهصد و پنجاه و هفت نفر را تا پنج شنبه بیست و نهم دسامبر کشته اند.

کشته شدن حدود هزار نفر در سال 2016 بدست پلیس های آمریکایی

کشته شدن, بین الملل, هزار نفر, سال ۲۰۱۶, پلیس آمریکا, افسران پلیس آمریکا
به نقل از طاها پخش به نقل از واشنگتن پست، تحقیقات در آمریکا نشان می دهد با وجود انتقادات گسترده از پلیس آمریکا و راهپیمایی های گسترده علیه خشونت پلیس به ویژه علیه سیاهپوستان، شمار قتلها در نتیجه تیراندازی های پلیس در سال 2016 همچنان در حد بالایی است.

تحقیقات واشنگتن پست نشان می دهد افسران پلیس آمریکا در این سال، نهصد و پنجاه و هفت نفر را تا پنج شنبه بیست و نهم دسامبر کشته اند. این رقم در مقایسه با سال گذشته تغییر چندانی نکرده است.

سال گذشته نیز حدود یک هزار نفر در تیراندازی های پلیس کشته شدند. تحقیقات همچنین نشان می دهد اکثریت بالایی از کشته شدگان در تیراندازی های پلیس سیاهپوست بوده اند. به علاوه، حدود یک چهارم کشته شدگان نیز دچار بیماری روحی و روانی بوده اند.

این در حالی است که دهها اداره پلیس در آمریکا قول اصلاحات داده اند اما به باور کارشناسان نژادپرستی و خشونت پلیس آمریکا به یک فرهنگ تبدیل شده و اصلاح آن ممکن است سالها طول بکشد.

رندی شورت، فعال آمریکایی در این خصوص گفت: فساد و فرهنگ نژادپرستی و خشونت در پلیس آمریکا ناشی از فساد در کل نظام حاکم در آمریکاست. باید توجه داشت پول و بنگاه های بزرگ اقتصادی نفوذ زیادی در نظام حاکم در آمریکا دارند و این مسئله درباره دستگاه های انتظامی از جمله پلیس نیز صدق می کند. در واقع شرکت های بزرگ اسلحه سازی و لابی های اسلحه تا می توانند سعی می کنند جامعه را به سمت خشونت و فروش بیشتر اسلحه سوق دهند تا پول بیشتری نصیب خود کنند.

وی افزود: یکی از این راهها نظامی تر کردن پلیس آمریکاست که نتیجه آن افزایش خشونت پلیس علیه مردم است. با توجه به اینکه نژادپرستی با وجود برچیده شدن برده داری در آمریکا همچنان وجود دارد، سیاهپوستان بیشترین قربانیان خشونت پلیس هستند. در آمریکا رسانه ها نقش بسیار زیادی در این مسئله دارند و عملا آنها همدست خشونت و نژادپرستی پلیس هستند. رسانه ها در آمریکا شرکتی و فاسد هستند و به جای بیان واقعیات و حقایق، مطابق منافع بنگاه های اقتصادی صاحب خود عمل می کنند.

منبع : باشگاه خبرنگارانمریکایی / نتایج ... نتایج تحقیقات جدید نشان می دهد افسران پلیس آمریکا در سال 2016، نهصد و پنجاه و هفت نفر را تا پنج شنبه بیست و نهم دسامبر کشته اند. خبرگزاری تسنیم - پلیس آمریکا ۵۴ هزار نفر را در سال ۲۰۱۲ به ... یک پژوهش جدید نشان می دهد 54 هزار نفر از مردم آمریکا در سال 2012 توسط پلیس ... Wednesday, 28 December 2016 ... بر اساس این تحقیق حدود هزار نفر نیز کشته شده اند. ... 55 هزار و 400 نفر را طی توقف های قانونی، بازرسی و توقیف های خود کشته یا ... آمار کشته شدگان سیاهپوست به دست پلیس نیز به مراتب بیستر از ... کشته شدن 515 آمریکایی به دست پلیس این کشور از ابتدای سال جاری ... از ابتدای سال 2016 میلادی تاکنون، 515 شهروند آمریکایی به دست پلیس ... تعداد سیاه پوستانی که از ابتدای امسال توسط پلیس آمریکا کشته شده اند هم 126 نفر و مجموع ... در سال های اخیر همواره مطرح بوده است، اما به نظر می رسد که با کشته شدن دو ... کشور را سفید پوستان و حدود 13 درصد را سیاه پوستان تشکیل می دهند. PressTV-پلیس اوهایو یک نوجوان سیاه پوست 13 ساله را کشت مقامات امریکایی می گویند یک نوجوان 13 سالۀ سیاه پوست که در حال فرار از دست ... کلمبوس، مرکز ایالت اوهایوی امریکا، دریافت کرده بود، حدود ساعت 19:45 چهارشنبه به ... پلیس امریکا نیز نشان می دهد در سال 2015 میلادی بیش از هزار و 150 نفر که دست کم 321 نفر از آن ها سیاه پوست بوده اند، به دست پلیس امریکا کشته شدند. پلیس آمریکا در سال ۲۰۱۶ چند نفر را کشته است؟ - قدس آنلاین | پایگاه ... پلیس آمریکا در سال ۲۰۱۶ نیز درست به تعداد سال قبل از آن مردم این کشور را کشته است. ... شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - Dec 31 2016 ... که عمدا یا به صورت اشتباهی به دست پلیس آمریکا کشته می شوند انجام می دهد. این تحقیق نشان می دهد که این نیرو در سال ۲۰۱۶ مجموعاً هزار نفر را کشته است. ... ایران، هدف بمب های هسته ای آمریکا!! کشته شدن بیش از هزار نفر به دست پلیس آمریکا در۲۰۱۵ - شبکه خبر ۱۳۹۵ پنج شنبه ۱ مهر | 2016 - 09 - 22 ... کشته شدن بیش از هزار نفر به دست پلیس آمریکا در۲۰۱۵ ... پلیس آمریکا از ابتدای سال جاری میلادی هزار و ۱۵۲ نفر را کشته است. ... این گروه اعلام کرد بیشتر اداره های پلیس ، آمار کشته هایی را که افسران در آن ... افزود حدود 40 درصد از کسانی که در بیش از 60 اداره بزرگ پلیس کشته ... اعتراضات تازه علیه کشتن یک سیاهپوست به دست پلیس لوئیزیانا ... برای دومین شب متوالی صدها نفر در ایالت لوئیزیانا در همان نقطه ای که ... 7 ژوئیه 2016 - 17 تیر 1395 ... دو مامور به نام های بلین سالامونی و هووی لیک به مرخصی اجباری فرستاده شده اند. ... هر سال بیش از ۱۰۰۰ نفر به دست پلیس این کشور کشته می شوند و ... تصاویر ویدیویی از آمریکا 'کشته شدن یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله پلیس را ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :