در 2017 گروه های تروریستی را نابود کنیم | اردوغان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-11 دسته : سیاسی

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه در پیامی که به مناسبت فرارسیدن سال نو میلادی صادر کرد، بهبود اقتصاد این کشور و مبارزه با گروه های تروریستی را از اولویت های سال ۲۰۱۷ اعلام کرد.


خبرگزاری مهر: به نقل از دیلی صباح، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه در پیامی که به مناسبت شروع سال نو میلادی صادر کرد، گفت که کشورش در سال ۲۰۱۷ علیرغم تلاش هایی که برای کاهش سرعت این کشور در دستیابی به آینده ای روشن از طریق حفظ وحدت و همبستگی میان مردم ترکیه انجام می شود، به مبارزه علیه تروریسم ادامه خواهد داد.

ترکیه, اردوغانرئیس جمهوری ترکیه همچنین نسبت به ایجاد صلح، امنیت و آسایش در ترکیه همزمان با فرا رسیدن سال جدید میلادی ابراز امیدواری کرد.

وی همچنین با اشاره به قربانیان تروریسم در سال گذشته بر اثر حملات گروه های متفاوت از جمله «پ ک ک»، «پی وای دی» و داعش کشته شده است و همچنین کشته شدگان کودتای ۱۵ جولای در این کشور، گفت که ترکیه اقداماتی برای تامین امنیت داخلی خود اتخاذ خواهد کرد.

اردوغان همچنین تاکید کرد: امیدواریم در سال ۲۰۱۷ گروه های تروریستی را نابود کنیم و همچنین به موفقیت اقتصادی دست یابیم.

وی همچنین با فرومایه خواندن کودتای ۱۵ جولای در این کشور گفت: کودتای نافرجام ۱۵ جولای به عنوان سخیف ترین حمله تروریستی و تلاش برای اشغال تاریخ کشور ما، نه تنها در تاریخ سال ۲۰۱۶، بلکه بر کل صحنه تاریخ ما ثبت شد.

منبع : برترینهات می کند - قطره اردوغان: ائتلاف آمریکایی از گروه های تروریستی حمایت می کند ... رییس جمهور ارمنستان: به ایران کمک می کنیم ... مودی:مبارزه با پول سیاه، تروریسم را در هند نابود کرده است .... موکول شدن زمان قرارداد نیروگاه هسته ای مصر به 2017 ... وزارت خارجه آمریکا: اظهارات اردوغان را مضحک خواند | ایرنا- - قطره اردوغان ادامه داد: پوتین رییس جمهوری روسیه در پی شکست نشست های ژنو، پیشنهاد برگزاری ... همسایه سوریه نیز استقبال می کنیم؛ اما مخالف دعوت نمایندگان گروه های تروریستی از جمله پ. ی. ... اردوغان: آمریکا از داعش و دیگر گروه های تروریستی در سوریه حمایت می کند ... سه درس اقتصادی از سال 2016، سه سوال درباره 2017 ... اردوغان ائتلاف آمریکایی از گروه های تروریستی حمایت می کند - مجله ... نماینده پارلمان ترکیه: اردوغان حمایت از گروه های تروریستی در سوریه را متوقف نخواهد کرد .... اردوغان: ریشه حامیان گروه های تروریستی را نابود می کنیم ... متامفتامین در فیلیپین · کره شمالی بدنبال جهش هسته ای در سال 2017 سرخط روزنامه های مالزی/ 8 دی ... اردوغان: ریشه حامیان گروه های تروریستی را نابود می کنیم - آکا به گزارش ایرنا به نقل از رویترز، رجب طیب اردوغان ادامه داد: اعضای این گروه تروریستی به هر جا که بروند، ما آنها را پیدا کرده و از بین می بریم. من این را ... آخرین خبر |وعده اردوغان برای مبارزه با تروریسم اردوغان همچنین تاکید کرد: امیدواریم در سال ۲۰۱۷ گروه های تروریستی را نابود کنیم و همچنین به موفقیت اقتصادی دست یابیم. وی همچنین با فرومایه ... اردوغان: ریشه حامیان گروه های تروریستی را نابود می کنیم - صدای ایران به گزارش صدای ایران به نقل از رویترز، رجب طیب اردوغان ادامه داد: اعضای این گروه تروریستی به هر جا که بروند، ما آنها را پیدا کرده و از بین می بریم. وعده اردوغان برای مبارزه با تروریسم و بهبود اقتصاد ترکیه | آریانا نیوز اردوغان همچنین تاکید کرد: امیدواریم در سال ۲۰۱۷ گروه های تروریستی را نابود کنیم و همچنین به موفقیت اقتصادی دست یابیم. وی همچنین با فرومایه خواندن ... ربات های ال جی در مرکز توجه نمایشگاه CES 2017 · ۵۷۳۹۲۹۷۶٫jpg اجرای ۶۵ پروژه ... سفارت آمریکا سخنان اردوغان را تکذیب کرد - روزنامه دنیای اقتصاد اظهارات روز گذشته رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه در حمایت ائتلاف ... تا نابودی کامل آنها مبارزه خواهند کرد اما اکنون از گروه های تروریستی از جمله داعش، ی.پ. ... سفارت روسیه در دمشق هدف حمله قرار گرفت · مهمترین پدیده های نجومی سال 2017 ... آیت الله هاشمی: باید براساس اسلام و عقل برای سرافرازی ایران تلاش کنیم ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :