نحوه مخفی کردن نوتیفیکشن در گوشی های اندروید

تاریخ انتشار پست : 1395-10-11 دسته : مجازی

در این ترفند نحوه مخفی کردن نوتیفیکیشن ها را در صفحه قفل دستگاه های اندرویدی به شما آموزش می دهیم.

نحوه مخفی کردن نوتیفیکشن در گوشی های اندروید

LG, مخفی کردن نوتیفیکشن, نوتیفیکشن, Galaxy, لاک اسکرین, Locksreen
به نقل از خبرنگار طاها پخش طاها پخش ؛ نوتیفیکیشن سیستمی است که ، کلیه رخدادهایی که در مدت زمان نبود کاربر در سایت، پیرامون عکسها و نظرات او اتفاق افتاده است را به محض ورود به سایت به فرد اطلاع می دهد.

یکی از امکاناتی که گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید دارا می باشند نمایش نوتیفیکشن ها در وضعیت Locksreen است که البته گاهی اوقات این امر عمده هم خوشایند نیست چرا که امکان دارد اطلاعات شما را در معرض دید اطرافیانتان قرار بگیرد .

برای برطرف کردن این مشکل شرکت گوگل دست به تهیه ابزاری زده که عملکرد آن به این صورت است که تنها اپلیکیشنی که برای شما نوتیفیکشن ارسال کرده را نمایش می دهد. البته در گوشی های متفاوت اندرویدی مراحل آن مختلف است که به تفکیک به شما آموزش می دهیم.

شیوه کار در گوشی های HTC، LG و Nexus

ابتدا به منوی رفته Settings و گزینه Sound & notification را انتخاب کنید.

دومین قدم که جای گیری آن در گوشی های متفاوت ، تفاوت دارد این است گزینه When device is locked رابیابید وسبعد با لمس آن یک منو باز می شود که گزینه های Show all notification content (نمایش کل محتوای نوتیفیکشن)، Hide sensitive notification content (مخفی کردن محتوای نوتیفیکشن های حساس) و Don’t show notifications at all (هرگز نوتیفیکشن ها را نمایش نده) درآن وجود دارد.

دربخش سوم کاربران گوشی های LG باید گزینه Lock screen رابیابند و کاربران گوشی Nexus گزینه When device is locked را انتخاب و با لمس گزینه آخر Don’t show notifications at all شما می توانید به طور کامل نمایش نوتیفیکشن ها را در لاک اسکرین متوقف کنید، ولی با این کار یک ویژگی مفید را از دست خواهید داد. بنابر این ما پیشنهاد می کنیم که گزینه Hide sensitive notification content را انتخاب کنید.
با طی کردن این مراحل می توانید مشاهده کنید که نوتیفیکشن های لاک اسکرین محتوای خود را نمایش نمی دهند.

شیوه کار در گوشی های Galaxy

برای این کار ابتدا با رفتن به منوی اپلیکیشن ها گزینه Settings را انتخاب نمایید.

در این منو از قسمت پایین صفحه گزینه Lock screen and security را انتخاب کنید.

بر خلاف سایر گوشی های اندرویدی در این گوشی منوی کاملا جدید با تعداد زیادی گزینه دیده می شود از بین آن گزینه Content on lock screen را انتخاب می کنید بعد از آن با لمس کردن این گزینه یک منوی دیگری باز می شود که دارای گزینه ای به شرح ذیل است:

Show content (نمایش محتوا)، Hide content (مخفی سازی محتوا) و Do not show notifications (عدم نمایش نوتیفیکشن ها). که کاربران بایستی گزینه Hide content را انتخاب کنند.

در نهایت با انجام مراحل ذکر شده ، محتوای نوتیفیکشن های شما در لاک اسکرین به نمایش در نمی آید.

منبع : باشگاه خبرنگارانگاه خبرنگاران ... در این ترفند نحوه مخفی کردن نوتیفیکیشن ها را در صفحه قفل دستگاه های اندرویدی به شما آموزش می دهیم. آموزش مخفی کردن نوتیفیکشن ها در صفحه قفل اندروید - کلیک آموزش مخفی کردن نوتیفیکشن ها در صفحه قفل اندروید ... خوشبختانه گوگل برای مخفی کردن این نوع محتوا در گوشی شما ابزاری را مهیا کرده است. گزینه های مخفی در اندروید که گوشی شما را به طور شگفت انگیزی متحول ... شاید ندانید که گوشی اندروید از مجموعه ایی گزینه های مخفی جالب ... ( بیدار نگه دارید ): با فعال کردن این گزینه صفحه نمایش هرگز خاموش نمی شود تا .... نمایش پیام ها و تماس ها و نوتیفیکیشن های گوشی اندروید روی دسکتاپ با کورتانا. تغییرات و تصاویر آپدیت 5.1.1 گوشی های هواوی EMOTION 3.1 تغییرات و ویژگی های جدید اندروید 5.1 گوشی های هواوی. What's New ... می توانید در لالی پاپ مستقیم نوتیفیکیشن ها را از صفحه قبل از باز کردن قفل بخوانید. آموزش ترفندها و ویژگی های مخفی اندروید | ترفندها - ترفند و آموزش آموزش ترفندها و ویژگی های مخفی اندروید ... غیرفعال کردن نوتیفیکیشن ... همانطور که می دانید گوشی های هوشمند دارای صفحه نسبتاً کوچکی هستند که ... تغییر نوتیفیکیشن اندروید به وسیله ی این 4 نرم افزار - لرن روت نرم افزارهای مختلف جهت تغییر دادن نوتیفیکیشن های اندروید. ... می دهد تا بدون باز کردن قفل گوشی خود اعلانیه (نوتیفیکشن) های خود را ملاحظه کنید. ... همچنین قادر خواهید بود که نحوه ی نمایش نوتیفیکشین های خود را مشخص کنید که تم ... مدیریت هشدار یا همان نوتیفیکیشن در اندروید 5 - بخش آموزش آسارایان به این هشدار و پیغام های ظاهر شده نوتیفیکیشن می گویند). همانطور که در ... نحوه پشتیبان گیری و پاک کردن اساسی اطلاعات گوشی اندرویدی تان قبل از اینکه آن را … چگونگی دسترسی به منوی مخفی گوشی اندرویدی - بیتوته منوی تست اندروید ترفند موبایل گوشی های اندرویدی اطلاعات وای فای , سیستم عامل ... راهکارهایی برای جلوگیری از صدای نوتیفیکیشن ها به هنگام پخش موسیقی در گوشی اپل ... مخفی دارند که در راهنمای دستگاه درج نشده است، پس کار کردن آن ها در گوشی های ... دانلود برنامه مخفی کردن نوار وضعیت اندروید امکان کنترل و چک کردن مخاطبین، تماس ها و پیامک های ارسال شده و . ... کلیدهای نرم افزاری پایین صفحه گوشی اندرویدی خود را بدون نیاز به روت بدون گوشی پنهان کنید . آموزش مخفی و غیر فعال کردن برنامه ها در اندروید | دانلود جدید مخفی کردن فایلهای شخصی در گوشی های اندروید بدون نیاز به نرم افزار ... مدیریت هشدار یا همان نوتیفیکیشن در اندروید 5 – بخش آموزش آسارایان

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :