صدور 3.5 میلیون قبض جریمه در 9 ماه

تاریخ انتشار پست : 1395-10-12 دسته :

جانشین رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: در 9 ماه اول سال جاری حدود 3 میلیون و 500 هزار قبض جریمه از طرف پلیس راهور استان اصفهان برای رانندگان صادر شده است.

صدور 3.5 میلیون قبض جریمه در 9 ماه

در9 ماه, قبض جریمه, صدور
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،علیرضا جان نثاری امروز در نشست خبری فرماندهی انتظامی اظهار کرد: در بین قشر جوانان موضوع تغییر رنگ پلاک ترویج یافته که اگر با اسپری و یا تافت به روی پلاک بزنند، دوربین ها نمی توانند تخلف آن پلاک را ثبت کنند اما چنین موردی وجود ندارد و دوربین ها تخلفات این پلاک ها را نیز ثبت می کنند. وی افزود: در 9 ماه اول سال جاری حدود 3 میلیون و 500 هزار قبض جریمه از طرف پلیس راهور استان اصفهان برای رانندگان صادر شده است که از این تعداد بیشترین تخلفات مربوط به تخلفات حادثه ساز مانند سرعت غیرمجاز بوده است، هم چنین با توجه به آلودگی هوا پلیس راهور بیشتر فعالیت های خود را به سمت پیگیری موضوع آلودگی هوا از سوی خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی سوق داد. جانشین رئیس پلیس راهور استان اصفهان از ابتدای سال تا کنون با حدود 16 هزار خودرو دودزا در اصفهان برخورد شده است، تصریح کرد: در خصوص برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی، برخوردهای پلیس راهور در سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته دو برابر افزایش داشته است. وی در رابطه با توقیف موتورسیکلت ها در اصفهان تأکید کرد: طرح توقیف موتورسیکلت ها در اصفهان از اواخر سال 93 در اصفهان شروع شد که طی آن مأموران راهور نیروی انتظامی با موتورسوارانی که کلاه ایمنی نداشتند برخورد جدی داشت که این طرح هنوز هم در شهر اصفهان به طور گسترده تر پابرجاست. جان نثاری بیان کرد: از ابتدای سال تا کنون 15 هزار نفر به علت رانندگی خودرو بدون گواهینامه و 46 هزار نفر رانندگی با موتورسیکلت بدون گواهینامه به دادگاه معرفی شده اند. وی اضافه کرد: تخلفاتی در آئین نامه راهنمایی و رانندگی ثبت شده که به ازای این تخلفات نمره منفی به راننده تعلق می گیرد و اگر نمره منفی افراد به 30 برسد، گواهینامه آن ها ابطال خواهد شد و در استان اصفهان از ابتدای سال تا به حال 2 هزار و 150 مورد گواهینامه که نمره منفی 30 داشته اند اخذ شده است. جانشین رئیس پلیس راهور استان اصفهان عنوان کرد: هر پلاکی که راهنمایی و رانندگی برای شماره گذاری خودروها استفاده می کند طبق دستورالعمل های راهداری ناجا است، پلاک ایران 53 به اتمام رسید و راهداری ناجا دستور داد که از این به پس پلاک ایران 67 هم برای پلاک خودروهای اصفهان صادر شوند. وی در پایان بیان کرد: به طور کلی هر کد پلاک، 60 هزار پلاک ظرفیت دارد که در حال حاضر ایران 67 ب و ق در اصفهان رو به اتمام است.

منبع : باشگاه خبرنگارانsfahan state شنبه ... جانشین رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: در 9 ماه اول سال جاری حدود 3 میلیون و 500 هزار قبض جریمه از طرف پلیس راهور استان اصفهان برای ... صدور 3.5 میلیون قبض جریمه در 9 ماه | باشگاه خبرنگاران | خبروان جانشین رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: در 9 ماه اول سال جاری حدود 3 میلیون و 500 هزار قبض جریمه از طرف پلیس راهور استان اصفهان برای ... صدور 3.5 میلیون قبض جریمه طی 9 ماه/بیشترین تخلف سرعت غیرمجاز ... جانشین رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: در 9 ماه اول سال جاری حدود 3 میلیون و 500 هزار قبض جریمه از طرف پلیس راهور استان اصفهان برای رانندگان صادر شده است. 64 میلیارد ریال از جرایم راهنمایی و رانندگی به چهارمحال و بختیاری ... - قطره وی گفت: نیمه نخست امسال 108 هزار و 66 قبض جریمه در چهارمحال و بختیاری صادر شده است. ... میزان واردات روغن پالم به کشور در 9 ماه گذشته ... صدور 7میلیون قبض جریمه تنها در پایتخت - سایت خبری تحلیلی ... طی سال 88، هفت میلیون و 167 هزار قبض جریمه در تهران صادر شده است که ... بیشترین تخلفات هم مربوط به خودروهای سواری با 82 درصد، 3.5 درصد ... تروریست ها مدعی حقوق بشر شدند-ایرنا|ایران ان پی - جدیدترین اخبار ... های تبریز به اردوی تیم ملی; » صدور 3.5 میلیون قبض جریمه در 9 ماه ... از تکذیب شایعه هزینه های بین المللی قبوض تلفن تا ردپای بدافزار روسی در ... خداحافظی کاوه رضایی از استقلال-الف|ایران ان پی - جدیدترین اخبار ... سرخابی های تبریز به اردوی تیم ملی; » صدور 3.5 میلیون قبض جریمه در 9 ماه ... از تکذیب شایعه هزینه های بین المللی قبوض تلفن تا ردپای بدافزار ... بعد از ورزش این غذاها را نخورید-پرشین وی|ایران ان پی - جدیدترین اخبار ... دو بازیکن دیگر از سرخابی های تبریز به اردوی تیم ملی; » صدور 3.5 میلیون قبض جریمه در 9 ماه ..... آیا فردا ۱۳دی ماه مدارس تهران تعطیل می شوند؟ روحانی هم درگیر کلش آوکلنز شد-پرشین وی|ایران ان پی - جدیدترین اخبار ... دو بازیکن دیگر از سرخابی های تبریز به اردوی تیم ملی; » صدور 3.5 میلیون قبض جریمه در 9 ماه ..... آیا فردا ۱۳دی ماه مدارس تهران تعطیل می شوند؟ اطلاع از نمره منفی و جریمه و خلافی خودرو و دریافت شناسه قبض و پرداخت ... اطلاع از نمره منفی و جریمه و خلافی خودرو و دریافت شناسه قبض و پرداخت جریمه با ... خانه تکانی ۶ میلیون سیم کارت از فردا · قیام ملت در ۹ دی ماه را قدر نهاده و گرامی می داریم ...... بازیابی فایل های حذف شده Auslogics File Recovery 3.5.1.0

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :