موسیقی مرگ برای پسر جوان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-15 دسته : آخرین اخبار حوادث

پسر جوانی که در جریان درگیری به خاطر شنیدن صدای موزیک، جوانی را با چاقو کشته بود در شعبه دهم دادگاه کیفری تهران محاکمه شد.پسر جوانی که در جریان درگیری به خاطر شنیدن صدای موزیک، جوانی را با چاقو کشته بود در شعبه دهم دادگاه کیفری تهران محاکمه شد.

متهم جوان در آخرین دفاعش گفت: نباید به خاطر یک مشت حرف بیهوده عصبانی می شدم چرا که متأسفانه شنیدن صدای موزیک باعث شد من قاتل شوم.

این حادثه مرگبار عصر بیست و هفتم شهریور سال گذشته در یکی از بوستان های حوالی غرب تهران رخ داد که پسر جوانی در پی درگیری با جوانی او را به کام مرگ برد.بعد از حضور بازپرس کشیک قتل و تیم جنایی در محل جنایت جسد مقتول برای تحقیقات لازم به پزشکی قانونی انتقال یافت. در ادامه نیز کارآگاهان جنایی پایتخت، برای بازداشت جنایتکار فراری وارد عمل شدند. اما متهم فراری چند روز پس خود را به پلیس معرفی کرد.

او در بازجویی ها به کارآگاهان گفت: در آلاچیق پارک موزیک گوش می کردم که پسر جوانی همراه دو نفر مزاحم من شدند و با به هم زدن آرامشم نگذاشتند به آهنگی که دوست داشتم گوش کنم. به همین خاطر با آنها درگیر شدم و وقتی عصبانی شدم با چاقویی که همراهم بود ضربه ای به قفسه سینه پسر جوان زدم و پس هم از ترس فرار کردم.اما به خاطر عذاب وجدان خودم را به پلیس معرفی کردم.

بدین ترتیب متهم به قتل در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی قربان زاده محاکمه و در دفاعیاتش گفت: «نباید آن روز به خاطر گوش کردن به موسیقی عصبانی می شدم و این اتفاق می افتاد! من اتهام قتل را قبول دارم و آمادگی هرگونه مجازات را دارم. اما از خانواده مقتول عاجزانه می خواهم به جوانی ام رحم کنند و به من فرصت دوباره زندگی بدهند.»بعد از پایان جلسه و با توجه به درخواست قصاص از طرف اولیای دم، قضات وارد شور شدند و حکم قصاص متهم را صادر کردند.

منبع : برترینهاــر جوانی در پی درگیری با جوانی او را به کام. مرگ برد.پس از حضور بازپرس کشـــیک قتل و. تیم جنایی ... روز به خاطـــر گوش کردن به موســـیقی عصبانی. می شـــدم و ... موزیک مرگ برای پسر جوان - فردا نیوز - شهرخبر پسر جوانی که در جریان درگیری به خاطر شنیدن صدای موزیک، جوانی را با چاقو کشته بود در شعبه دهم دادگاه کیفری تهران محاکمه شد. - فردا نیوز. خبرگزاری آریا - موزیک مرگ برای پسر جوان متهم جوان در آخرین دفاعش گفت: نباید به خاطر یک مشت حرف بیهوده عصبانی می شدم چرا که متأسفانه شنیدن صدای موزیک باعث شد من قاتل شوم.به گزارش ... موزیک مرگ برای پسر جوان متهم جوان در آخرین دفاعش گفت: نباید به خاطر یک مشت حرف بیهوده عصبانی می شدم چرا که متأسفانه شنیدن صدای موزیک باعث شد من قاتل شوم.به گزارش ... موزیک مرگ برای پسر جوان - روجانیوز پسر جوانی که در جریان درگیری به خاطر شنیدن صدای موزیک، جوانی را با چاقو کشته بود در شعبه دهم دادگاه کیفری تهران محاکمه شد. موسیقی مرگ برای پسر جوان - جستجوگر اخبار تی نیوز نباید به خاطر یک مشت حرف بیهوده عصبانی می شدم گروه حوادث/ پسر جوانی که در جریان درگیری به خاطر شنیدن صدای موزیک، جوانی را با چاقو کشته ... موزیک مرگ برای پسر جوان - اخبار - ویکی نگار پسر جوانی که در جریان درگیری به خاطر شنیدن صدای موزیک، جوانی را با چاقو کشته بود در شعبه دهم دادگاه کیفری تهران محاکمه شد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :