پیش فروش نخستین آلبوم رسمی «حامد همایون»

تاریخ انتشار پست : 1395-10-19 دسته : فرهنگی و هنری

آلبوم موسیقی «دوباره عشق»، نخستین اثر رسمی «حامد همایون»، ۲۲دی ماه ۱۳۹۵ توسط شرکت فرهنگی-هنری «ترانه شرقی» منتشر می شود، این در حالیست که سایت «بیپ تونز»، چند روزمانده تا انتشار این آلبوم، پیش فروش آن را شروع کرده است.وب سایت موسیقی ایرانیان: آلبوم موسیقی «دوباره عشق»، نخستین اثر رسمی «حامد همایون»، ۲۲دی ماه ۱۳۹۵ توسط شرکت فرهنگی-هنری «ترانه شرقی»  منتشر می شود، این در حالیست که سایت «بیپ تونز»، چند روزمانده تا انتشار این آلبوم، پیش فروش آن را شروع کرده است.

پیش فروش نخستین آلبوم رسمی «حامد همایون»

موسیقی پاپ, حامد همایون, خواننده

آلبوم «دوباره عشق»، با صدای «حامد همایون» و تهیه کنندگی «محسن رجب پور» از سوی شرکت «ترانه شرقی» روانه بازار موسیقی می شود. «حامد همایون» مدتی است با تک آهنگ های موفق خود، به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده است. اکنون بسیاری از مخاطبین موسیقی پاپ، در انتظار نخستین حضور رسمی او در بازار موسیقی کشور می باشند.

آلبوم «دوباره عشق» شامل ۱۸ قطعه می باشد که دوازده قطعه از آنها، تک آهنگ های شنیده شده این هنرمندند. «چتر خیس»، «بارون که زد»، «آه نکش»، «مردم شهر»، «به چشمات قسم»، «خدا همین حوالیه» و «دنیای من» نام تعدادی از این آهنگ ها است که در «دوباره عشق» دوباره خواهیم شنید. اما وجود شش قطعه جدید و شنیده نشده، انتشار آن را برای مخاطبان هیجان انگیزتر می کند. این آهنگ ها «دیوونگی»، «قسمت»، «چه عشقی»، «نگاهم کن»، «دوباره عشق» و «می روم» نام دارد.

این قطعات ساخته خود «حامد همایون» می باشند و تنظیم بیشتر آنها با «سامان امامی» بوده است. دو قطعه «چنین کنم چنان کنم» و «چه عشقی»، توسط «مسعود جهانی» و «دنیای من» نیز توسط «سپهر شاکری» تنظیم شده است. ترانه سرایان این آلبوم «سهیل حسینی»، «محمدرضا نظری»، «ندا حاتمی»، «آرزو مرجانی» و «مریم زاهدی» بوده اند.

شایان ذکر است که «میلاد درخشانی»، «یاسر گرجی»، «امیر حقیری»، «یاسر جداری»، «سامان امامی» و «محمد افشانی» نوازندگان سازهای متفاوت در این آلبوم می باشند.

آلبوم موسیقی «دوباره عشق» از هم اکنون در سایت «بیپ تونز beeptunes.com» به صورت قانونی قابل پیش خرید می باشد.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :