برگزاری کارگاه ارتقای تاب آوری طرح امید اجتماعی در گناوه

تاریخ انتشار پست : 1395-10-23 دسته :

کارگاه آموزشی توان افزایی و ارتقای تاب آوری اجتماعی بانوان در قالب طرح امید اجتماعی استان در گناوه با موضوع چگونه با دیگران ارتباط بهتری برقرار کنیم برگزار شد.


برگزاری کارگاه ارتقای تاب آوری طرح امید اجتماعی در گناوه

کارگاه, امید اجتماعی, گناوه
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ، رئیس هیات مدیره این موسسه درحاشیه برگزاری این آئین گفت: :این موسسه ازسوی فرمانداری به عنوان نماینده و مجری این طرح که از ابتکار و ایده استاندار بوشهر است ، انتخاب شده و زنان خانه دار در اولویت قرار گرفته اند.

آمنه سلیمان شعار افزود: بااجرای این طرح 10 مهارت زندگی شامل مهارت خودآگاهی ،همدلی ، برقراری رابطه موثر ،ارتباط بین فردی ،کنترل خشم، مدیریت استرس ،کنترل هیجانات و تصمیم گیری در 6 جلسه به شرکت کنندگان آموزش داده می شود.

وی گفت: این موسسه مردم نهاد از سال 87 فعالیت خود را شروع و برنامه های متعددی در سطح شهر از جمله طرح بزرگ بینایی سنجی، کارگاه های آموزش پیش از ازدواج ، فرزند پروری ، مهارت های زندگی و جلوگیری از معلولیت ها را اجرا می کند.

کارشناس امور فرهنگی و جلوگیری بهزیستی گناوه و مدرس این دوره هم گفت: یکی از قابلیت های انسان سالم و موفق ،مهارت و توانایی برقراری ارتباط موثر و سازنده با دیگران است که از بدو تولد تا زمان حیات آموختنی است .

مینا شهابی افزود: مهارت افزایی از طریق ارتباط با دیگران به فرد کمک می کند تا بتواند نظرات ،عقاید، خواسته و نیازهای خود را ابراز و هنگام نیاز تقاضای کمک و راهنمایی کند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :