ژاپن و ترکیه در چهارمین روز جشنواره تئاتر فجر خودنمایی می کنند

تاریخ انتشار پست : 1395-11-3 دسته : فرهنگی و هنری

سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در چهارمین روز برگزاری خود میزبان 9 نمایش در بخش صحنه ای و 7 نمایش در بخش محیطی است.

ژاپن و ترکیه در چهارمین روز جشنواره تئاتر فجر خودنمایی می کنند


به نقل ازطاها پخش طاها پخش به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، درچهارمین روز جشنواره تئاتر فجر که روز دوشنبه چهارم بهمن ماه است، نمایش «سفید» کار کوکونا کاری از کشور ژاپن در تالار اصلی تئاتر شهر به صحنه می رود. این نمایش دو اجرا در ساعت 20 و 17 دارد.

«خرمهره» عنوان نمایشی است نوشته فرهاد نقد علی و کار محسن قصابیان که در تالار «چهارسو» تئاتر شهر اجرا می شود. این نمایش به عنوان کاری از تهران ، در دو نوبت 18:30 و 20:30 دقیقه به صحنه می رود.

تالار «سایه» در چهارمین روز جشنواره شاهد اجرای نمایش «سار » نوشته میهران توماسیانو سارو اوستا و کار سارو اوستا است. این نمایش که از کشور ترکیه در جشنواره حضور دارد، در دو نوبت 17 و 19 به صحنه می رود.

اما تالار «قشقایی» میزبان نمایش «سرگذشت نا به هنگام زنی که مدام می خندید » نوشته و کار سیاوش عالی پور است. این نمایش که کاری از اهواز است، در دو سانس17و 19:30 به صحنه می رود.

در تالار هنر نیز نمایش «چرخه سودایی» به نویسندگی و کارگردانی محمد جواد صرامی از اصفهان در دو نوبت 17 و 19 روی صحنه می رود.

«یرما » دیگر نمایشی است که با کارگردانی اشکان صادقی و الهام شکیب در تالار حافظ اجرا دارد. این نمایش در دو نوبت 18:30 و 20:30 به صحنه می رود.

تالار دکتر ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر پذیرای نمایش «چهل گیس و حسن کچل » نوشته ساغر خواجه امیری و کار پوران مرادی است. این نمایش در دو نوبت 17 و 20:30 به صحنه می رود.

«صور اسرافیل» نوشته سیاوش پاکراه و کار عامر مسافر آستانه در تالار استاد سمندریان ایرانشهر به صحنه می رود. این نمایش نیز در دو نوبت 18 و 20:45 اجرا دارد.

«چند خوان رستم » نوشته مشترک احسان رحیم دل و علیرضا رحیم دل و کار علیرضا رحیم دل نام نمایشی است که از پاکدشت در جشنواره تئاتر فجر اجرا دارد. این نمایش در دو نوبت 16 و 18 در تالار استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران به صحنه می رود.

در چهارمین روز جشنواره تئاتر فجر 7 نمایش در بخش محیطی اجرا می شوند.

نمایش «هفت خوان» نوشته محمد یوسفی و آشا شاملو و کار میثم یوسفی از تهران در محوطه باز تئاتر شهر اجرا می شود. این نمایش راس ساعت 16:30اجرا دارد.

نمایش«املت با گوجه فرنگی ایرانی» نوشته میثم سر آبادانی و پارسوا پاکیزه دیگر نمایش محیطی است که ساعت 17 در محوطه تئاتر شهر اجرا می شود.

«مونگ بهیتی» نام نمایشی است به نویسندگی محسن اردشیر و کارگردانی غنچه شکوهیان و محسن اردشیر که از آمل در محوطه برج میلاد و در ساعت 11 اجرا می شود.

نمایش «روایت پیچیده یک کلنگ زنی ساده» به نویسندگی و کارگردانی مهسا افتحی که از تفرش در جشنواره شرکت کرده است، دیگر نمایشی است که در بخش محیطی چهارمین روز جشنواره اجرا دارد. این نمایش ساعت 18در محوطه تئاتر شهر اجرا می شود.

نمایش «مستند پخش نشده میرزا » به نویسندگی احمد صمیمی و هنا پردیسان و کارگردانی احمد صمیمی از تهران راس ساعت 18:30 در محوطه تئاتر شهر اجرا می شود.

نمایش «داستان مردم» به نویسندگی و کارگردانی پیام عزیزی از شازند ساعت 16در فضای باز خانه هنرمندان اجرا می شود.

نمایش «افسانه دشت بی باران» نوشته و کار رسول حق شناس که از ورامین در جشنواره شرکت کرده است، راس ساعت 16:30 در فضای باز خانه هنرمندان اجرا می شود.

نمایش « فیش» نیز نوشته کاوه مهدوی و کار رستا رضوی از ورامین دیگر نمایش محیطی جشنواره در روز چهارم بهمن ماه است. این نمایش ساعت 11 در محوطه برج میلاد اجرا می شود.

سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی از اول تا دوازدهم بهمن برگزار می شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :