تدبیر آقایان برای قهرمانی پرسپولیس و استقلال به هم خورد | دایی

تاریخ انتشار پست : 1395-11-8 دسته : ورزشی

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در نشست خبری خود از حواشی به وجود آمده اخیر در فوتبال کشورمان و باشگاه نفت سخن گفت.


دایی: تدبیر آقایان برای قهرمانی پرسپولیس و استقلال به هم خورد

به نقل از طاها پخش ، علی دایی سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در نشست خبری قبل از دیدار با استقلال خوزستان افزود: شهادت آتش نشانان عزیز را به خانواده هایشان تسلیت می گویم و ان شا الله تدابیری اندیشیده شود تا دیگر شاهد چنین صحنه هایی در ایران نباشیم و این حادثه آخرین آن باشد.

وی ادامه داد: بازی دشواری مقابل استقلال خوزستان داریم این در حالیست که ما متاسفانه در نیم فصل دوم به حقمان نرسیدیم و از 3 بازی فقط یک امتیاز کسب کردیم البته معتقدم نباید مقابل استقلال و سپاهان بازنده می شدیم. بنابراین بازی فردا برایمان مهم است، در مقابل هم استقلال خوزستان در چند دیدار اخیر نتایج خوبی کسب کرده است.

سرمربی تیم نفت تهران در خصوص برخی حواشی بوجود آمده تصریح کرد: متاسفانه از تمام اتفاقاتی که افتاده است باخبرم. البته شاید خودمان هم مقصر باشیم اما عوامل خارجی بیشتر در نتایج ما تاثیر گذاشته است. اگر بازی استقلال و سپاهان را کنار هم بگذاریم می فهمید که نباید می باختیم.

دایی افزود: در حال حاضر به درصدی از آمادگی رسیده ایم و بازیکنانی مثل قاضی که آسیب دیده اند را در تلاش هستیم تا به این بازی برسانیم. و بدون شک از بازی فردا سعی میکنیم با تمام نفرات بهترین نتیجه را بگیریم.

سرمربی نفت درباره اینکه آیا یزدانی وکیل باشگاه استقلال وکیل او هم هست یا خیر اذعان داشت: من اصلا این آقا را نمی شناسم. وکیل من 20 سال است که آقای پیشبین است و برخی کارهای فوتبالی را هم، ابراهیمی انجام می دهد. به نظر من کسانی که نتوانستند به اهداف خود برسند به دنبال این مسائل هستند. اما من وقت اضافه برای این کارها ندارم. من یک یزدانی می شناسم که کشتی گیر تیم ملی است و یک یزدانی هم در شهرداری منطقه یک است و البته داریوش یزدانی را هم می شناسم (باخنده)، اما این آقا را نمی شناسم. آنها چون می خواهند خود را بزرگ کنند از این حرف ها می زنند.

وی در مورد اتفاقات اخیر که برای نفت رخ داده گفت: در دیدار با استقلال که یک آفساید نگرفتند در اصفهان مقابل سپاهان هم یک پنالتی و اخراج را به ناحق برای ما گرفتند و پس هم من را محروم کردند. می خواهم بدانم آیا با توجه به اتفاقات دو دیدار تیم های پرسپولیس و گسترش فولاد تبریز ، استقلال خوزستان وسپاهان ، رای صادر شده علیه من عادلانه بوده است؟ متاسفانه خیلی از نقشه هایی که آقایان چیده بودند تا پرسپولیس قهرمان شود و استقلال در جام حذفی به مقام قهرمانی برسد به هم خورده است و به خاطر همین هم آقایان حق خوری می کنند و از خیلی چیزها عبور می کنند.

دایی در خصوص عملکرد دپارتمان داوری نیز عنوان کرد: دپارتمان داوری و کمیته داوران با چه فکر و تدبیری کمک داور خوزستانی برای ما انتخاب می کنند و پس از اینکه رسانه ها از عملکرد آنها انتقاد می کنند تازه یادشان می افتد که باید این کمک داور را عوض کنند. من نمی فهمم چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است و چه کسانی تصمیم گیرنده هستند.

سرمربی تیم نفت تهران در خصوص مشکلات مالی این باشگاه و تیمش خاطرنشان کرد: کلا تا به حال که 4 هفته از نیم فصل دوم را پشت سر گذاشته ایم، فقط 41 درصد از قراردادها پرداخت شده است. نمی دانم باید از چه کسی پیگیر پرداخت قراردادها باشیم. بازیکنان تیم حتی می خواستند قبل از این بازی تمرین نکنند چرا که هیچ مسئولی اصلا حال ما را نمی پرسد. اما من از آنها خواستم تا پس از بازی مقابل استقلال خوزستان صبر کنند تا تکلیف این مشکلات مشخص شود.

وی در خصوص عملکرد ضعیف باشگاه نفت برای جذب بازیکن افزود: در نیم فصل اول و دوم نتوانستیم بازیکنی جذب کنیک تا تیم تقویت شود. در حالی که من حداقل کتبا 6 بازیکن را به باشگاه پیشنهاد دادم تا 3 نفر از آنها را به خدمت بگیریم اما متاسفانه کاری صورت نگرفت. علت اینکه همه تیم ها در نیم فصل تقویت شدند جز تیم ما این است که کسی را نداریم با او صحبت کنیم و اصلا کسی نیست در باشگاه نفت که قدرت تصمیم گیری داشته باشد.

علی دایی در خصوص پرداخت قراردادها از سوی باشگاه ها گفت: سیاست های غلط فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باعث به وجود آمدن این حالت شده و در این میان فقط این بازیکنان و مربیان هستند که ضرر می کنند. ولی باشگاه ها در صورت پرداخت نکردن مطالبات بازیکنان و مربیان هم به کار خود ادامه می دهند. فکر می کنم باید باشگاه ها در ابتدای هر فصل ضمانتی بدهند که بازیکنان، مربیان و حتی اعضای کادر پزشکی تیم ها به حق حقوقشان برسند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :