مقصر حذف استقلال از آسیا فدراسیون بود | فکری

تاریخ انتشار پست : 1395-11-11 دسته : ورزشی

پیشکسوت استقلال می گوید محرومیت آبی ها از پنجره نقل و انتقالاتی می تواند به این تیم لطمه بزند.


خبرگزاری ایسنا: محمود فکری به این سوال که نظرش راجع به نتایج اخیر استقلال چیست، گفت: به هرحال استقلال دو بازی است که پیروز از میدان خارج شده است. این تیم شرایطش هرروز بهتر می شود و ما امیدواریم که بازی های بعدی را هم بتواند با موفقیت پشت سر بگذارد. با این دو برد فشار از روی استقلال برداشته شده و این می تواند باعث شود تا استقلال بهتر از قبل بازی کند و ما هم راحت تر بتوانیم این تیم را حمایت کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات از سوی فیفا برای استقلال، گفت: این به مشکلات مدیریتی فوتبال ما بر می گردد. وقتی مدیران ما هرسال عوض می شوند این مشکلات رخ می دهد. مدیر باید ۵ سال یکجا کار کند. مدیر جدید وقتی می آید شاید اصلا خبر نداشته باشد که چه اتفاقی رخ داده و باید در مواقع بحرانی چه کار کند. باید از افراد امتحان بعد داده در استقلال استفاده شود. به نظرم در این قضیه نمی توان فقط مدیرعامل استقلال را مقصر دانست بلکه تغییرات پی در پی مدیریتی در این باشگاه مشکل آفرین است. به یک آدم بی سواد هم بگویید اگر این پول را ندهید، محروم می شوید، حتما پول را جور می کند. مشکل از پایه است و باید این مسئله را مورد توجه قرار داد. اگر مشکل از پایه حل نشود، این قضیه آخرین مسئله برای فوتبال ایران نخواهد بود.

پیشکسوت استقلال که عضوی از این تیم در سال ۸۵ (سالی که استقلال به علت ارسال دیرهنگام لیست بازیکنانش از آسیا حذف شد) بود در پاسخ به این پرسش که با توجه به تجربه اش در این زمینه، چقدر احتمال می دهد محرومیت آبی ها روی نتایج آنها اثر بگذارد، عنوان کرد: متاسفانه این اتفاق با اتفاقی که برای ما افتاد شباهت زیادی دارد. آن دوره هم تغییرات عمده بود و از طرفی من چون از پشت پرده حذف استقلال در آن دوره آگاه هستم، معتقدم که در سال ۸۵ یک کم کاری در فدراسیون رخ داد. لیست به فدراسیون داده شده بود ولی آنجا کم کاری شده بود و در نهایت ما حذف شدیم. آن اتفاق خیلی روی تیم ما اثر گذاشت و تمرکز تیم بهم ریخت. مطمئنا الان هم این اتفاق می تواند باعث شود تا تمرکز منصوریان بهم بخورد. استقلال حواشی خودش را دارد و نباید حاشیه ای از داخل به این تیم وارد شود. آن اتفاق روی ما اثر گذاشت و الان هم مطمئنا منصوریان روی آندو و جپارف حساب کرده بود تا مناطق ضعف تیمش را پوشش دهد و این اتفاق برنامه او را بهم می ریزد و شاید در نتایج تیم اثر بگذارد.

فکری که اخیرا هدایت تیم نفت مسجد سلیمان را برعهده گرفته است، در این باره گفت: من از این تیم شناخت قبلی داشتم و دومین بازی نساجی در لیگ یک با این تیم بود و آن بازی را دو بر یک بردیم ولی پس از بازی به بختیاری زاده گفتم تیم بسیار خوبی دارد چراکه فوتبال را خوب ارائه می دهند. این باشگاه به لحاظ سخت افزاری هم شریطش از برخی تیم های لیگ برتری هم بهتر است و و فقط در نتیجه گیری موفق نبوده است. مطمئنا جایگاه این تیم در پایین جدول نیست و ما تلاش می کنیم تا شرایط این تیم را عوض کنیم.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :