اجرای طرح کنترلی و نظارتی بر سفره خانه های سنتی در تبریز

تاریخ انتشار پست : 1395-11-17 دسته :

رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان شرقی از اجرای طرح کنترلی و نظارتی بر سفره خانه های سنتی خبر داد و گفت: در اجرای این طرح از 62 واحد سفره خانه سنتی بازدید و 12 واحد متخلف پلمب شد.

اجرای طرح کنترلی و نظارتی بر سفره خانه های سنتی در تبریز


به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛پاشا گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر فعالیت تعدادی سفره خانه سنتی و ارتکاب تخلفات صنفی از سوی آنان از جمله اختلاط زن و مرد، ارائه قلیان به افراد بدحجاب و بد پوشش و عدم رعایت شئونات اخلاقی، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران نظارت بر اماکن عمومی استان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران در اجرای طرح کنترلی و نظارتی بر سفره خانه های سنتی، از تعداد 62 واحد صنفی بازدید و به 48 نفر از مدیران این واحد های صنفی در خصوص رعایت شئونات و ضوابط اماکن عمومی مبنی بر عدم نگهداری یا ارائه سرویس قلیان به مشتریان در کنار غذا، اخذ پروانه کسب از اتحادیه مربوطه در شغل غذاخوری یا چلوکبابی ، عدم پذیرش افراد بدحجاب و بدپوشش آموزش و تذکرات لازم داده شد.
این مقام انتظامی گفت: ماموران در این طرح همچنین به تعداد 14 واحد صنفی بدلیل نداشتن پروانه کسب، ارائه سرویس قلیان به مشتریان بویژه بانوان ، تردد و پذیرایی از افراد بدحجاب و بدپوشش برگ اخطاریه تعطیلی صادر و تعداد 12 واحد صنفی را به علت عدم توجه به مقررات و ضوابط و عدم رعایت شئونات اسلامی تعطیل و پلمب کردند.
پاشا تاکید کرد: اجرای طرح کنترلی و نظارتی بر سفره خانه های سنتی به صورت مستمر تداوم خواهد داشت و پلیس با صنوفی که مقررات صنفی و شئونات اسلامی را رعایت نکند با هماهنگی قضائی برخورد قانونی خواهد کرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :