تصویر فرجام کودکی که ش جهان را تکان داد تصاویر

تاریخ انتشار پست : 1395-11-17 دسته : مجازی

زن امدادگر دانمارکی که سال گذشته با انتشار عکسی از یک پسر نیجریه ای، احساسات جهانی را برانگیخته بود، عکس اولین روز مدرسه رفتن این کودک را منتشر کرده است.


به نقل از طاها پخش ، در اواخر ماه ژانویه سال ۲۰۱۶، یک امدادگر دانمارکی به یک مأموریت نجات در خیابان های نیجریه رفته بود و یک کودک گرسنه را در آستانه مرگ پیدا کرد.

این لحظه که در عکسی فراموش نشدنی ثبت شد، نشان می دهد که امدادگر بطری آبی را به روی لب های این پسربچه می گیرد. یک سال پس همان پسر پس از بهبود کامل، مدرسه را شروع کرد و نخستین تصویر او نشان می دهد که تا چه اندازه از چیزی که بود، دور شده است.

«آنژا» که این پسرک را پیدا کرد، نام او را «امید» نهاد. او برای سازمانی کار می کند که کودکانی که به آن ها برچسب «جادوگر» زده می شود و اغلب توسط پدر و مادرشان شکنجه و کشته می شوند را نجات می دهند. برخی رهبران مذهبی در نیجریه کودکان را متهم به سحر و جادو می کنند به امید اینکه راضی کردن والدین آن ها تا برای خدمات جن گیری استفاده کنند، آنجا و تیمش با پناه دادن به این کودکان با این موضوع مبارزه می کنند. نگاهی به تصاویر زیر بیندازید تا ببینید یک سال عشق و مراقبت چطور زندگی تازه ای به این کودک داده است.

این کودک از سوی خانواده اش بیرون انداخته شده بود. در اولین تحقیقات مشخص شد اعضای خانواده این پسربچه، او را در کمال بی رحمی «نفرین شده» دانسته و از خانه بیرونش انداخته بودند.

فرجام کودکی که عکسش دنیا را تکان داد تصاویر


فرجام کودکی که عکسش دنیا را تکان داد تصاویر


فرجام کودکی که عکسش دنیا را تکان داد تصاویر


فرجام کودکی که عکسش دنیا را تکان داد تصاویر


منبع:العالم

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :