زنده یاد رسول ملاقلی پور مهمان «اوج هنر» می شود

تاریخ انتشار پست : 1395-11-19 دسته : فرهنگی و هنری

سومین آیین «اوج هنر» پاسداشت کارگردان فقید سینما زنده یاد رسول ملاقلی پور در نخلستان سازمان هنری رسانه ای اوج برگزار می شود.

زنده یاد رسول ملاقلی پور مهمان «اوج هنر» می شود


به نقل ازطاها پخش طاها پخش به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج، سومین آیین «اوج هنر» پاسداشت کارگردان فقید سینما زنده یاد رسول ملاقلی پور در نخلستان سازمان هنری رسانه ای اوج برگزار می شود.

در این مراسم که 10 اسفند از ساعت 16 در نخلستان سازمان اوج برگزار می شود، قرار است تعداد کثیری از هنرمندان، کارگردانان هم نسل زنده یاد ملاقلی پور، بازیگران و عوامل تولید فیلم وی، منتقدان سینما و چهره های فرهنگی و هنری مرحوم ملاقلی پور حضور یافته و به پاسداشت مقام هنری این کارگردان فقید بپردازند.

زنده یاد رسول ملاقلی پور با کارگردانی آثاری قارچ سمی، سفر به چزابه، نسل سوخته، بلمی به سوی ساحل، میم مثل مادر و... در سینمای ایران درخشید و با فیلم پرواز در شب، سیمرغ بلورین بهترین فیلم را از پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر دریافت کند.

شایان ذکر است سلسله نشست های «اوج هنر» در پاسداشت مقام هنری چهره های ماندگار هنر انقلاب در سازمان اوج برگزار می شود که تا کنون در دو جلسه پیشین، از گلعلی بابایی و هدایت الله بهبودی تجلیل بعمل آمده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :