شکایت همسر ترامپ از روزنامه دیلی میل

تاریخ انتشار پست : 1395-11-19 دسته : سیاسی

ملانیا ترامپ در پی آنچه وی ادعای کذب روزنامه دیلی میل علیه خود خوانده، ضمن شکایت به دادگاه، ۱۵۰ میلیون دلار غرامت از این نشریه طلب کرد.خبرگزاری مهر: به نقل از دویچه وله، «ملانیا ترامپ»، همسر رئیس جمهوری آمریکا ضمن شکایت از روزنامه دیلی میل آمریکا، از این نشریه ۱۵۰ میلیون دلار به عنوان غرامت طلب کرد.

بر طبق این نقل از، روزنامه انگلیسی دیلی میل با انتشار مطلبی در خصوص «ملانیا ترامپ» که در ماه اوت سال گذشته میلادی منتشر کرد، مدعی شده که همسر رئیس جمهوری آمریکا در دهه ۹۰ میلادی هنگامی که برای یک آژانس مد کار می کرده به عنوان زنی که برای همراهی مردان مشهور و ثروتمند به اجاره داده می شده مشغول بوده است.

وکیل «ملانیا ترامپ» همان زمان اعلام کرده بود از روزنامه مذکور به علت شایعه پراکنی و همچنین وارد آوردن ضربه روحی شدید به وی شکایت خواهد کرد.

«چارلز هاردن»، وکیل «ملانیا ترامپ» اکنون اعلام کرده که موکلش ضمن شکایت از نشریه دیلی میل، خواستار دریافت ۱۵۰ میلیون دلار به عنوان غرامت از این روزنامه آمریکایی شده است.

وکیل همسر رئیس جمهوری آمریکا می گوید، به علت تهمت های نشریه مذکور، مارک لوازم آرایشی «ملانیا» که به نام همسر رئیس جمهوری آمریکا به فروش می رسد دچار افت فروش فزاینده ای شده است.

گفته می شود دیلی میل بعد از اعلام شکایت «ملانیا ترامپ» از این نشریه، مطلب مذکور را از روی وب سایت خود حذف کرده است.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :