قلبم می گوید پرسپولیس برنده دربی است | طاهری

تاریخ انتشار پست : 1395-11-20 دسته : ورزشی

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس به انتقاد از صدا و سیما پرداخت و گفت که این سازمان کاری کرده که منافع فوتبال را غیرفوتبالی ها برده اند.خبرگزاری فارس: علی اکبر طاهری، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دربی هر دو تیم ان شاالله به دنبال پیاده کردن یک بازی قشنگ و جوانمردانه خواهند بود تا همه تماشاگران از این فوتبال لذت ببرند.

وی افزود: اکثر بازیکنان سرخابی با هم دوست هستند و برگزاری این مراسم ها برای هوادارای از این دو تیم است و البته صدا و سیما باید کمک کند که زحمات فوتبالی ها را غیرفوتبالی ها نبرند. همه ما فوتبال بازی می کنیم و بگذاریم که منافع فوتبال را فوتبالی ها ببرند نه اینکه یک غیرفوتبالی بیاید و منافع آن را به سود خود مصادره کند.

طاهری درباره پیش بینی اش از نتیجه دربی گفت: نتیجه دربی را نمی توان پیش بینی کرد، قلب من می گوید که پرسپولیس برنده دربی می شود. البته همواره فضای کری خوانی قبل از این بازی ها وجود دارد و من هم نمی خواهم برای کسی کری بخوانم.

سرپرست پرسپولیس در پایان باز هم به انتقاد از صدا و سیما پرداخت و گفت: این سازمان متاسفانه کاری کرده که غیرفوتبالی ها منافع فوتبال را ببرند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :