محور هراز مسدود است

تاریخ انتشار پست : 1395-11-25 دسته : اخبار اجتماعی

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور گفت: هم اکنون بارش برف و باران در محورهای ۲۱ استان کشور ادامه دارد و شاهد کندی حرکت در محورهای مواصلاتی و ترافیک شدید در مبادی ورودی شهرها هستیم.خبرگزاری مهر: رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور گفت: هم اکنون بارش برف و باران در محورهای ۲۱ استان کشور ادامه دارد و شاهد کندی حرکت در محورهای مواصلاتی و ترافیک شدید در مبادی ورودی شهرها هستیم.

سرهنگ نادر رحمانی گفت: در حال حاضر بارش برف در جاده های استان های اردبیل، آذربایجان غربی،شرقی،زنجان،قزوین،کردستان،همدان، مرکزی،سمنان،البرز و شرق استان تهران ادامه دارد.

وی ادامه داد: در ایلام جاده ایلام به کرمانشاه، در چهارمحال جاده کوهرنگ به مسجد سلیمان،در خراسان رضوی جاده تربت حیدریه به مشهد، در کهگیلویه جاده یاسوج اقلید و یاسوج به شیراز،در قم جاده سلفچگان به ساوه و سلفچگان به اراک و تفرش،کرمانجاده کرمان به بافت و راور، محور کنگاور و سنقر در استان کرمانشاه و جاده های هراز، فیروزکوه و چالوس بارش برف نقل از شده است.

به گفته رحمانی جاده هراز به دلیل شدت بارش و کولاک مسدود شده است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور، از بارش باران در جاده های تهران، فارس، اصفهان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، قم، کرمانشاه، مازندران، کهگیلویه، هرمزگان و کرمان خبر داد و افزود: تردد در استان های چهارمحال و بختیاری، آذربایجان شرقی، قزوین، اردبیل، سمنان، کرمان، فارس، کردستان، زنجان، همدان، مرکزی، کرمانشاه و ارتفاعات چالوس، هراز و فیروزکوه با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

وی در مورد مه گرفتگی در جاده های کشور اظهار داشت:استان های آذربایجان غربی، اردبیل، خراسان رضوی و شمالی، کهگیلویه و بویراحمد، زنجان، سمنان، قزوین، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان، کردستان دارای مه گرفتگی هستند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :