فردا تیم ملی ایران بازی دارد | پورکیانی

تاریخ انتشار پست : 1395-12-1 دسته : ورزشی

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان، گفـت: فردا استقلال خوزستان نه بلکه تیم ملی ایران با تیم عربستانی بازی دارد.


خبرگزاری فارس: علی پورکیانی در مورد مشکلات مالی باشگاه استقلال خوزستان، گفت: وزیر ورزش و جوانان دستور به تشکیل یک کار گروه با حضور افشین حیدری مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان، نماینده استانداری و نماینده باشگاه داده است تا هر چه زودتر مشکلات تیم حل شود. وزیر ورزش بسیار مصر است تا از طریق بانک ملی مشکلات مالی تیم حل شود. همانطور که حسن روحانی رئیس جمهور گفته مشکلات خوزستان باید حل شود، حتما یکی از مشکلات خوزستان هم فوتبال و ورزش آن است. امیدوارم این مشکلات مالی با پیگیری های که صورت می گیرد حل شود و از این دغدغه دربیاییم. 2-3 ماه تا پایان مسابقات زمان باقی مانده و امیدواریم هر چه زودتر این مشکلات حل شود.

وی در مورد نخستین دیدار تیمش در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الفتح عربستان، اظهار داشت: بازیکنان ما هر وقت پای غیرت مطرح باشد سنگ تمام می گذارند برای هر چهار نماینده فوتبال ایران در آسیا آرزوی موفقیت می کنم. نمی توانم بگویم که فردا استقلال خوزستان با الفتح عربستان بازی دارد بلکه فردا تیم ملی ایران به دیدار عربستان می رود. امیدوارم بازیکنان سر بلند از این دیدار خارج شوند. پیروزی تیم عربستان باعث شادمانی همه مردم ایران است.

پورکیانی در مورد اینکه ایا تمهیدات لازم برای سفر به امارات انجام شده است، گفت: قرار است طی امروز و فردا اقدامات لازم صورت بگیرد تا ببینیم چه شرایطی به وجود می آید. تا به این لحظه هنوز هزینه های سفر به عمان را پرداخت نکردیم و باید تلاش کنیم تا از طریق تأمین اعتبارات این مشکل را حل کنیم.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :