حمایت مسئولان باشگاه پرسپولیس از نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا

تاریخ انتشار پست : 1395-12-2 دسته : ورزشی

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای حمایت از نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا، دیدار استقلال خوزستان با الفتح عربستان را از نزدیک مشاهده خواهند کرد.


حمایت مسئولان باشگاه پرسپولیس از نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا

به نقل از طاها پخش به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پندار خمارلو اعلام کرد؛ «کمال» ناظر AFC امروز یکشنبه در محل تمرین سرخپوشان حضور یافت و از تمرینات تیم و شرایط اردو دیدن کرد و کلیه امور تیم را مورد بازرسی قرار داد و هماهنگی های لازم در خصوص دیدار پرسپولیس برابر الهلال انجام شد.

وی افزود: برای حمایت از نماینده ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برابر نماینده عربستان، مسئولان باشگاه پرسپولیس فردا در ورزشگاه حضور خواهند یافت و دیدار تیم های استقلال خوزستان و الفتح عربستان را از نزدیک مشاهده خواهند کرد.

خمارلو در ادامه تصریح کرد: جلسه هماهنگی قبل از بازی پرسپولیس برابر الهلال از ساعت 10 صبح فردا در هتل محل اقامت سرخپوشان برگزار خواهد شد.

همچنین نشست خبری سرمربیان دو تیم به جهت حضور نمایندگان AFC در ورزشگاه برای انجام دیدار استقلال خوزستان برابر نماینده عربستان، قبل از ظهر برگزار خواهد شد. نشست خبری سرمربی تیم الهلال از ساعت 11:30 و کنفرانس خبری برانکو ایوانکوویچ نیز در ساعت 11:45 برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ دیدار رفت تیم های پرسپولیس و الهلال عربستان روز سه شنبه هفته جاری از ساعت 18:30 در ورزشگاه سلطان قابوس عمان برگزار می شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :