مرگ عابر پیاده در تصادف با کامیون در گلپایگان

تاریخ انتشار پست : 1395-7-14 دسته :
مرگ عابر پیاده دَر تصادف با پژو

بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با عابر پیاده مرد 62 ساله جان خود را از دست داد.

برخورد, گلپایگان اصفهان, عابر پیاده, مرگ عابر پیاده برخورد کامیون گلپایگان

برخورد, گلپایگان اصفهان, عابر پیاده, کامیون, مرگ
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، مسوُول فوریت های پزشکی اوژانس 115 گلپایگان و خوانسار امروز در محل برخورد یک دستگاه کامیون با عابر پیاده 62 ساله اظهار داشت: پس از تماس با پایگاه اوژانس شماره یک گلپایگان مبنی بر حادثه تصادف بلافاصله مأمورین به محل حادثه اعزام شدند.

ناصر توانایی افزود: این حادثه در محل شهرک صنعتی گلپایگان روبروی کمپانی تک ستاره و بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با عابر پیاده اتفاق افتاده است.

مسوُول فوریت های پزشکی اوژانس 115 گلپایگان و خوانسار گفت: عابر پیاده مردی 62 ساله بود که بر اثر برخورد با یک دستگاه کامیون از ناحیه قفسه سینه دچار مصدومیت شدند.

وی ادامه داد: مأموران اوژانس 115 اقدامات احیاء شامل لوله گذای داخل تراشه، رگ گیری، دارو درمانی، فیکس سر و گردن برای مصدوم انجام دادند.

توانایی خاطرنشان کرد: مأموران بلافاصله بعد از انجام این اقدامات مصدوم را به بیمارستان امام حسین (ع) گلپایگان انتقال دادند اما متأسفانه مصدوم بر اثر شدت جراحات در بیمارستان جان باخت.

مسوُول فوریت های پزشکی اوژانس 115 گلپایگان و خوانسار در پایان بیان داشت: عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و همچنین شدت سرعت کامیون دلیل مرگ عابر پیاده است.
مرگ دلخراش عابر پیاده در تصادف با وانت

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :