50 هزار کلاس اولی از طرح آموزش قرآن کریم بهره مند می شوند

تاریخ انتشار پست : 1395-7-14 دسته :
برگزاری کلاس‏های آموزش امداد وکمک های اولیه در طرح شوق رویش کاشان

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرروش آذربایجان غربی گفت:بیش از 50 هزار کلاس اولی در آذربایجان غربی از طرح آموزش قرآن کریم بهره مند می شوند.

ارومیه, آموزش و پرورش, قرآن, کلاس اولی طرح آموزش قرآن کریم بهره مند

ارومیه, آموزش و پرورش, قرآن, آذربایجان غربی
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ،رقیه حسین پور در مراسم نمادین شروع آموزش رسمی قرآن کریم پایه اول ابتدایی که در سالن امام علی (ع)ناحیه ۲ ارومیه برگزار گردید با اشاره به این موضوع بیان کرد: ایجاد علاقه مندی به فراگیری آموزه های قرآنی در فضایی شاداب و با نشاط باید در دستور کار مربیان عزیز قرار گیرد.

وی از اهداف آموزش و پرورش در آموزش رسمی قرآن کریم پایه اول ابتدایی آشنایی با آداب قرائت قرآن کریم، مشاهده داستانهای تصویری قرآن کریم، آموزش قرائت و حفظ برخی سوره های کوچک قرآن و آشنایی با مفاهیم مقدماتی سخنان خداوند در این کتاب آسمانی راعنوان کرد.

معاون آموزش ابتدایی مدیرکل آموزش و پرروش آذربایجان غربی در ادامه گفت: امسال بیش از 50 هزار کلاس اولی در سطح استان از طرح آموزش قرآن کریم بهره مند می شوند.

لازم به ذکر است؛ خطابه خوانی، مداحی و سینه زنی، برنامه تربیتی توسط روحانیت معزز و اهدا جوایز از دیگر برنامه های این مراسم بود این آیین همزمان در سراسر کشور برگزار شد.بهره مندی نوآموزان عشایری خوزستان از آموزش رایگان

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :