عکس های اولین از مرسدس ای ام جی C63 R کوپه

تاریخ انتشار پست : 1395-7-17 دسته : دانستنی های علمی
هایپرکار مرسدس-ای ام جی با موتور فرمول یک

اگر ایده ی راندن مرسدس-ای ام جی GT R را دوست داشته و درعین حال فضای کافی برای حمل دو سرنشین را نیز نیاز دارید بعد نگاهی به این تصاویر جاسوسی بیندازید.

وب سایت پدال - شاهین احمدزاده: اگر ایده ی راندن مرسدس-ای ام جی GT R را دوست داشته و درعین حال فضای کافی برای حمل دو سرنشین را نیز نیاز دارید بعد نگاهی به این تصاویر جاسوسی بیندازید که چراکه پیشنهاد می کنند برند در حال حاضر راه حلی برای این مسئله دارد.

این تصاویر اساساً یک C63 کوپه را بدون کاورهای معمول نشان می دهند که در بدنه ی آن اصلاحاتی صورت گرفته و ما را وادار می کند تا آن را یک نسخه ی داغ تر R بدانیم. همچنین این شانس وجود دارد که این خودرو Black Series نیز نام بگیرد زیرا مرسدس در نظر دارد تا این نام را احیا کند.

مرسدس بنز, تصاویر جاسوسی, خودرو, نخستین مرسدس جی C R کوپه

مرسدس بنز, خودرو, تصاویر جاسوسی


مرسدس-ای ام جی این C63 کوپه را هرچه که بخواهد بنامد، استایل اسپورت خودرو برخی ارتقاها را دارد که به بهبود کارایی خودرو کمک می کند. در بخش جلو اسپلیتر خودرو ورودی های کوچکی دارد که به خنک سازی و یا بهبود داون فورس دماغه ی خودرو کمک می کند. بخش پایینی جلوپنجره نیز هم اکنون پولیش خورده است. همین قطعات مشابه در رکاب های جانبی و بخش هایی از نمای عقبی نیز بکار گرفته شده اند.

بزرگ ترین تغییر این خودرو بال عقبی ثابت است. این بال عقبی نمای گیرایی را به خودرو بخشیده است. درحالی که درب صندوق این نسخه ی آزمایشی مشکی است انتظار می رود که در مدل نهایی این بخش همرنگ بدنه باشد.

تصاویر جاسوسی, خودرو, مرسدس بنز, نخستین مرسدس جی C R کوپه


تنها نشانه ای که در بیرون خودرو نشان می دهد چه چیزی زیر کاپوت پنهان شده نوشته ی V8 Biturbo در گلگیر جلو است. دو گزینه ی احتمالی در این بخش وجود دارد. ای ام جی GT R قدرت 577 اسب بخاری و گشتاور 699 نیوتون متری را از دل پیشرانه ی 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربو بیرون می کشد. ای ام جی GT C رودستر جدید نیز از همان پیشرانه اما با تنظیمات مختلف قدرت 550 اسب بخاری و گشتاور 681 نیوتون متری سود می برد. هردوی این پیشرانه ها نسخه های ارتقا یافته ی پیشرانه ی 503 اسب بخاری C 63 S کوپه ی کنونی هستند.

تصاویر جاسوسی, مرسدس بنز, خودرو, نخستین مرسدس جی C R کوپهمرسدس بنز, تصاویر جاسوسی, خودرو, نخستین مرسدس جی C R کوپه


اطلاعی از زمان معرفی این C کلاس قوی تر نداریم. نبود پوشش های متداول پیشنهاد می کنند که مرسدس دلیلی برای این کار نداشته است. با وجود رخدادهای خودرویی عمده در ماه های آینده این خودرو می تواند به زودی مراسم رونمایی رسمی داشته باشد.

مرسدس بنز از کوپه جدید خود رونمایی کرد

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :