همسر ترامپ هم اظهارات شرم آور وی را محکوم کرد!

تاریخ انتشار پست : 1395-7-18 دسته : بین الملل
انفجار نیویورک شرم آور بود | ترامپ

در پی افشای یک نوار ویدئویی از اظهارات رکیک نامزد جمهوری خواه انتخابات آمریکا، ملانیا ترامپ نیز این سخنان را توهین به خود خواند.

اظهارات ترامپ درباره زنان, توهین, نوار ویدئویی, همسر ترامپ اظهارات شرم آور وی محکوم کرد!

اظهارات ترامپ درباره زنان, توهین, نوار ویدئویی, همسر ترامپ, بین الملل, امریکا, انتخابات ریاست جمهوری, ملانیا ترامپ, ترامپ, نامزد انتخابات, مجری
به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، ملانیا ترامپ، همسر "دونالد ترامپ،" نامزد حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، روز شنبه اظهارات مستهجن همسرش در ویدیوی مربوط به سال 2005 را غیرقابل قبول و توهین آمیز خواند و از مردم آمریکا خواست معذرت خواهی ترامپ را بپذیرند.


وی در بیانیه ای اعلام کرد: حرف های همسرم غیرقابل قبول و توهین به من است. سخنان همسرم در مورد اظهارات رکیک به زنان «غیرقابل قبول و توهین آمیز» بود.


همسر نامزد جمهوری خواه انتخابات آمریکا افزود: «ترامپ از قلب و تفکر یک رهبر برخوردار است. امیدوارم مردم معذرت خواهی او را بپذیرند و بر مسایل مهمی که کشور ما و جهان با آن مواجه است، تمرکز کنند.»


در همین حال، "مایک پنس،" معاون ترامپ، نیز گفت که حرف های او در ویدیویی که مربوط به یازده سال پیش است، قابل چشم پوشی و دفاع نیست.


ترامپ در ویدیویی که روزنامه واشینگتن پست روز جمعه منتشر کرد، خطاب به "بیلی بوش" (از اعضای خاندان بوش) که یک مجری تلویزیونی است، می گوید، "وقتی مشهور باشی، هرکاری بخواهی می توانی با زنان انجام بدهی."


او سبعد درباره برقراری رابطه جنسی با یک زن ازدواج کرده و آزار جنسی با زنان دیگر هم صحبت می کند.


اظهاراتی که به تازگی از ترامپ درباره زنان منتشر شد، بدترین رسوایی وی از زمان نامزد شدن برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست و می تواند تیرخلاصی به پیکر نیمه جان تلاش های وی برای رفتن به کاخ سفید باشد.


ترامپ خود درباره رسوایی جدید گفته است، من اشتباه کردم و عذرخواهی می کنم.


انتشار این ویدیو با واکنش های منفی روبرو شده و شماری از چهره های برجسته حزب جمهوری خواه اظهارات ترامپ را به شدت محکوم کردند.فلسطینیان اظهارات ترامپ درباره قدس را محکوم کردند

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :