شهادت فرزند علیه پدر متهم به قتل

تاریخ انتشار پست : 1395-7-25 دسته : آخرین اخبار حوادث
فرضیه اصلی قتل و خودکشی است | عکس های معمای کشف جسد پدر جوان و دو فرزندش/پلیس

مرد جوان چهار سال پس از متهم شدن به قتل همسر، در حالی پای میز محاکمه رفت و اتهام را انکار کرد که دخترش علیه او شهادت داد و گفت دیده پدرش با چاقو مادرش را زده است.

روزنامه شرق: مرد جوان چهار سال پس از متهم شدن به قتل همسر، در حالی پای میز محاکمه رفت و اتهام را انکار کرد که دخترش علیه او شهادت داد و گفت دیده پدرش با چاقو مادرش را زده است.

مسئولان بیمارستانی در تهران شهریور سال ٩١ به پلیس خبر دادند زنی جوان با ضربه چاقو جان خود را از دست داده است.

مأموران از شوهر مقتول تحقیق کردند و این مرد گفت همسرش خودکشی کرده و او در زخمی شدن زنش نقشی نداشته است، اما گفته های اولیای دم مقتول و خواهرانش ظن پلیس را به شوهر مقتول برانگیخت و مرد جوان دستگیر شد.

او در هیچ یک از مراحل بازجویی به قتل اعتراف نکرد و مدعی شد همسرش خودکشی کرده است، اما اصرار اولیای دم مبنی بر قاتل بودن متهم منجر به صدور کیفرخواست و محاکمه مرد جوان پس از چهار سال در شعبه ١٠ دادگاه کیفری استان تهران شد. روز گذشته جلسه رسیدگی به این پرونده برگزار شد.

پس از اینکه کیفرخواست علیه او خوانده شد، نماینده دادستان اعلام کرد با توجه به اینکه دختر مقتول به عنوان یکی از اولیای دم به سن قانونی نرسیده است و باید مطابق قانون از سوی رئیس قوه قضائیه تعیین تکلیف می شد، بنابراین دیه قانونی از سوی رئیس قوه قضائیه درخواست شده است. سبعد خانواده مقتول به عنوان اولیای دم دیگر پرونده، درخواست قصاص را مطرح کردند. سبعد دختر مقتول که الآن هشت ساله است، در جایگاه قرار گرفت، او گفت: من پدرم را دوست ندارم؛ چون مادرم را به قتل رساند.

او روز حادثه با چاقو به مادرم حمله کرد و او را زد و پس هم من از ترس در اتاق مخفی شدم. پدرم همیشه مادرم را کتک می زد. سبعد خواهر مقتول در جایگاه حاضر شد. او گفت: یک روز از شوهرم ناراحت بودم و برای گلایه از او به خانه خواهرم رفتم و درباره شوهرم با او صحبت می کردم که به من گفت شوهر او هم کتکش می زند، بدنش را به من نشان داد که جای کبودی و زخم داشت و معلوم بود بارها کتک خورده است. خواهرم آن قدر از سوی شوهرش اذیت می شد که بین همسایه ها مشهور شده بود.

ضمن اینکه همسایه ها هم گفته اند همیشه صدای داد و فریاد از خانه خواهرم می شنیده است و روز حادثه هم صدای جیغ های او را شنیده اند. سبعد نوبت به متهم رسید.

او اتهام قتل عمدی را رد کرد و گفت: روز حادثه همسرم به خاطر اینکه ماشینم را به نام برادرم کرده بودم، از من ناراحت بود. به همین خاطر هم با من مشاجره کرد و همسایه ها هم آن صدا را شنیده اند و علیه من شهادت داده اند. چند ساعت پس به من گفت می خواهد گوشت بخرد از من پول گرفت و رفت.

وقتی برگشت داشت در آشپزخانه گوشت خرد می کرد که صدای فریادش را شنیدم و دیدم خودش را با چاقو زده است و او را به بیمارستان رساندم. دخترم چهار سال است با خانواده همسرم زندگی می کند او من را ندیده و به شدت تحت تأثیر آنهاست به همین خاطر هم علیه من شهادت داده است. با پایان جلسه رسیدگی هیأت قضات برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

قتل هولناک یک پدر و دختر بخاطر هیچ / تصاویر انتقام قهر همسر با قتل فرزندان

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :