دانلود اینستاگرام نسخه 9.6.5

تاریخ انتشار پست : 1395-8-4 دسته : مجازی

با دانلود نسخه جدید اینستاگرام ویژگی های جدیدی از این نرم افزار را تجربه کنید.

به نقل از خبرنگار طاها پخشطاها پخش؛ اینستاگرام نرم افزاری محبوب و بی نظیر برای گوشی های با سیستم عامل هوشمند است که می توانید با آن تصویر هایی با جلوه هایی زیبا ایجاد کنید و آنها را با دیگر کاربران شبکه اینستاگرام به اشتراک بگذارید. همچنین قادر خواهید بود هر روز تصویر های ارسالی دیگر کاربران را تماشا کنید و لذت ببرید.

جدیدترین ورژن اینستاگرام, نسخه جدید اینستاگرام, اینستاگرام 9.6.5, دانلود نسخه

جدیدترین ورژن اینستاگرام, نسخه جدید اینستاگرام, اینستاگرام 9.6.5, دانلود اینستاگرام


با نرم افزار اینستاگرام می توانید جلوه قدیمی یا Sepia و عجیب و غریب مانند Earlybird ،Hudson یا Sutro را روی تصویر هایتان اعمال و با یک دکمه عکستان را شبیه به تصویر های دهه ۵۰ کنید. یکی از جذاب ترین جلوه های اینستاگرام ایجاد محوری در اطراف کادر تصویر می باشد که می تواند فوکوس بیشتری را روی سوژه میان عکس ایجاد کرده و تصویر را زیباتر کند.

برخی از قابلیت های اپلیکیشن Instagram:
امکان اشتراک گذاری تصاویر خود و یا دوستانلایک کردن تصویر های شما توسط دیگراناعمال جلوه های عالی و شگفت انگیز بر روی تصویر هاویژگی ویرایش تصاویر و فیلم ها با استفاده از فیلترهای سفارشیویژگی بهبود تصاویر با استفاده از تنظیم نور، کنتراست، سایه و …جستجو و یافتن افراد و اکانت آنها در سایت ایسنتاگرامویژگی به اشتراک گذاری سریع فیلم و عکس در فیس بوک، توئیتر و دیگر شبکه های اجتماعیبرقراری ارتباط با کاربران اینستاگرام در سراسر جهانویژگی ارسال فیلم و تصویر به صورت امن در وضعیت مستقیم برای دوستانساخت گروه های خصوصی با دوستانویژگی سوئیچ کردن بین اکانت های مختلفتغییرات نسخه ی 5.v9.6:
افرادی که شما آنها را دنبال می کنید، اگر پستی را لایک کنند، به جای 4 نفر اول دوستان شما را در زیر پست نشان میدهد.رفع برخی باگ ها و بهبود نرم افزار

تصاویری از محیط برنامه


نسخه جدید اینستاگرام, اینستاگرام 9.6.5, اینستاگرام 9.6.5, دانلود نسخه

اینستاگرام 9.6.5, دانلود اینستاگرام, نسخه جدید اینستاگرام, دانلود نسخه

دانلود اینستاگرام, اینستاگرام 9.6.5, اینستاگرام 9.6.5, دانلود نسخه


طاها پخشمطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :