سومین اقامتگاه بوم گردی روستا زردویی

تاریخ انتشار پست : 1395-8-8 دسته :

مدیر مجموعه گردشگری آتورگه و دبیر اتاق فکر روستای تاریخی و گردشگری زردویی از راه اندازی سومین اقامتگاه بوم گردی این روستا خبرداد.

اقامتگاه, کرمانشاه, بوم گردی, سومین اقامتگاه بوم گردی روستا زردویی

اقامتگاه, کرمانشاه, بوم گردی, روستازردویی

به نقل ازطاها پخشازطاها پخش؛فریبرز عزیزی گفت: تاکنون دو اقامتگاه بوم گردی مطابق با استانداردها و تعریف های صورت گرفته در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در روستای زردویی راه اندازی کرده ایم و سومین اقامتگاه نیز در دست راه اندازی است.

وی تاکید کرد: راه اندازی این دو اقامتگاه و همچنین در دست راه اندازی بودن اقامتگاه سوم روستای زردویی تنها با همت و تلاش اهالی روستا صورت گرفته است.

عزیزی تاکید کرد: دولت تاکنون حتی یک ریال تسهیلات برای راه اندازی این اقامتگاه ها به روستای زردویی نداده و این درحالی است که در سطح رسانه ها مدام تبلیغ می شود که برای راه اندازی اقامتگاه های بوم گردی تسهیلات ویژه می دهند.

مدیر مجموعه گردشگری آتورگه و دبیر اتاق فکر روستای زردویی اظهارکرد: خوشبختانه گردشگری در روستای زردویی طی سالهای اخیر حالت بسیار خوبی پیدا کرده، اما دولت هیچ کمکی در این راستا به زردویی نکرده و هر اتفاقی که صورت گرفته حاصل اراده، تلاش و همت جمعی اهالی روستا بوده است.

این فعال گردشگری خاطرنشان کرد: تنها تسهیلاتی که دولت تاکنون به روستای زردویی داده جهت راه اندازی مرغداری و نانوایی بوده که چندان ارتباطی با صنعت گردشگری ندارد.

عزیزی گفت: روستای زردویی امسال در ایام نوروز با دست خالی و بدون کمک دولت توانست پذیرای 12 هزار گردشگر باشد که در نوع خود یک رکورد کم نظیر محسوب می شود.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :