دوچرخه برقی، جایزه پرداخت عوارض

تاریخ انتشار پست : 1395-8-9 دسته :

شهروندان با پرداخت به موقع عوارض در قرعه کشی ۲۴۰ دستگاه دوچرخه برقی کمپانی کنند.

عوارض, دوچرخه برقی, جایزه, دوچرخه برقی جایزه پرداخت عوارض

عوارض, دوچرخه برقی, جایزه, اصفهان

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،مدیر امور درآمد شهرداری اصفهان گفت: شهرداری اصفهان ۲۴۰دستگاه دوچرخه برقی برای شهروندان خوش حساب در پرداخت عوارض نوسازی و عمران و کسب و پیشه در نظر گرفته است.

نادر آخوندی با اشاره به اینکه امسال هم توزیع قبوض عوارض نوسازی و عمران شهرداری و کسب و پیشه ۶ماهه نخست امسال انجام شد.افزود: سال گذشته اول تا پایان شهریورماه قبوض عوارض توزیع می شد و شهروندان تا پایان مهرماه فرصت پرداخت داشتند، اما امسال با توجه به تغییرات به وجود آمده، توزیع قبوض از اول تا پایان مهرماه انجام شد و مهلت پرداخت این قبوض تا پایان آبان ماه در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: بنا به پیشنهاد شهردار اصفهان و با توجه به اینکه امسال روزهای "سه شنبه بدون خودرو" را در شهرمان شاهد بودیم، برای شهروندان خوش حساب در پرداخت عوارض نوسازی و عمران شهری ۱۲۰دستگاه دوچرخه برقی و برای شهروندان خوش حساب در پرداخت عوارض کسب و پیشه نیز ۱۲۰دستگاه دوچرخه برقی در نظر گرفته شده است.

مدیر امور درآمد شهرداری اصفهان تاکید کرد: آن دسته از شهروندانی که تا پایان آبانماه نسبت به پرداخت قبوض عوارض اقدام نمایند، امکان کمپانی در قرعه کشی دوچرخه های برقی را خواهند داشت.

آخوندی با بیان اینکه توزیع قبوض عوارض تا ۳۰مهرماه به اتمام می رسد و مهلت پرداخت آنها تا پایان آبان ماه می باشد، تاکید کرد: در راستای ایجاد رونق اقتصادی در شهر، امسال بسته های تشویقی مختلفی پیشنهاد شد که از جمله آنها، در نظر گرفتن ۲۴۰دستگاه دوچرخه برقی برای شهروندان خوش حساب پرداخت عوارض نوسازی و عمران شهرداری و کسب و پیشه است.

وی یادآور شد: اگر در منطقه ای قبوض عوارض به دست شهروندان نرسیده می توانند دلیل را از طریق تماس با سامانه ۱۳۷و یا مراجعه به شهرداری منطقه محل سکونت جویا شوند و از فرصت باقی مانده برای پرداخت عوارض و کمپانی در قرعه کشی ۲۴۰دستگاه دوچرخه برقی استفاده کنند.مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :