سرنوشت تنها بازمانده قتل عام خانوادگی تهران

تاریخ انتشار پست : 1395-8-18 دسته : آخرین اخبار حوادث

نماینده سازمان بهزیستی تهران از بازپرس جنایی درخواست کرد نگهداری از کودک 10 ساله عامل جنایت خانوادگی شهرک آزادی به سازمان بهزیستی سپرده شود.


خبرگزاری میزان:  نماینده سازمان بهزیستی تهران از بازپرس جنایی درخواست کرد نگهداری از کودک 10 ساله عامل جنایت خانوادگی شهرک آزادی به سازمان بهزیستی سپرده شود.

صبح امروز زن جوانی که خود را نماینده اورژانس اجتماعی بهزیستی معرفی می کرد با حضور در شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران بعد از گفت و گو با بازپرس ویژه قتل تهران خواستار  تحویل و نگهداری از کودک بازمانده در قتل عام خانوادگی شهرک  آزادی تهران شد.

قتل, قتل, قتل, سرنوشت تنها بازمانده قتل عام خانوادگی تهران


این زن در مورد درخواست خود به بازپرس محسن مدیر روستا گفت:بعد از انتشار اخبار این جنایت در رسانه ها پیگیر وضع مهیا دختر 10 ساله شدیم. وقتی به بیمارستان رفتیم متوجه شدیم او هنوز به دلیل عمق فاجعه دلخراش دچار وحشت است و باور نمی کند مادرش این اقدامات را انجام داده است.

به گفته نماینده بهزیستی مهیا مدعی است مادرش قرص هایی را برای آرامش می خورده است و حال ما می خواهیم در میان دعواهای دو خانواده مهیا بار دیگر قربانی نشده و مشکلات جدیدی برایش پدید نیاید. به همین خاطر درخواست داریم دختر 10 ساله به طور موقت به بهزیستی تحویل داده شود.

بعد از سخنان نماینده بهزیستی، بازپرس پرونده دستور بررسی این درخواست را صادر کرد.

 همچنین قرار است فرزانه مادر سنگدل صبح فردا در دادسرا مورد بازجویی قرار گیرد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :