همراهی ریما رامین فر با پدر در برنامه امشب «پایش»

تاریخ انتشار پست : 1395-8-23 دسته : فرهنگی و هنری

برنامه اقتصادی پایش امشب 23 آبان با موضوع تحلیل و پیش بینی تأثیر انتخابات آمریکا بر بازارهای جهانی و داخلی به روی آنتن می رود.

دونالد ترامپ, شبکه یک, ریما رامین فر, همراهی ریما رامین فر پدر برنامه امشب پایش

دونالد ترامپ, شبکه یک, ریما رامین فر, برنامه پایش

به نقل ازطاها پخشطاها پخشطاها پخش به نقل از روابط عمومی شبکه یک، انتخاب دونالد ترامپ بعنوان چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا در همان لحظات اول اعلام نتایج آرا، شوک بزرگی به بازارهای جهانی وارد کرد. در برنامه امشب پایش که حوالی ساعت 23:15 پخش می شود، دکتر »علی سرزعیم» تحلیلگر مسائل مالی و دانش آموخته رشته اقتصاد از دانشگاه میلان، دکتر «مهدی عسلی» کارشناس اقتصاد انرژی و «حسین راهداری» کارشناس ارشد مالی و بازارها ضمن بررسی حالت اقتصادی جهان، تأثیر انتخابات آمریکا بر اقتصاد ایران را بررسی خواهند کرد.

همچنین در این برنامه دکتر «جواد صالحی اصفهانی» از آمریکا با این برنامه گفتگوی تلفنی خواهد داشت. در بخش کارآفرین این هفته دکتر «ابوالحسن رامین فر» کارآفرینی که با گذر از زندگی سخت روستایی به موفقیت های فراوان رسیده است، تجربیات موفقیت خود را برای بینندگان بازگو می کند. ریما رامین فر بازیگر سینما و تلویزیون نیز در فیلمی که از زندگی خصوصی آنها تهیه شده، پدر خود را همراهی می کند.

سؤال نظرسنجی این برنامه نیز به این شرح است: حدس می زنید پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا چه تأثیری بر اقتصاد ایران خواهد داشت ؟ 1- تأثیر مثبت 2- تأثیر منفی 3- تأثیری نخواهد داشت. بینندگان می توانند برای کمپانی در این نظرسنجی عدد گزینه موردنظر را به شماره پیامک ۳۰۰۰۰۱۱۱ ارسال کنید.

پایش کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک است که یکشنبه ها پس از سریال شبانگاهی با اجرای کیاداود اسفندیاری از این شبکه پخش می شود.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :