همسر اول ترامپ درباره او چه می گوید؟

تاریخ انتشار پست : 1395-8-26 دسته : سیاسی

همسر اول ترامپ بعد از انتخاب او به عنوان رییس جمهور جدید آمریکا، پیش بینی های جالبی درباره وی داشت.

باشگاه خبرنگاران جوان: همسر اول ترامپ بعد از انتخاب او به عنوان رییس جمهور جدید آمریکا، پیش بینی های جالبی درباره وی داشت.

نتیجه انتخابات آمریکادر حالی که این روزها همه مردم به ویژه آمریکایی ها درباره چهار سالی که قرار است دونالد ترامپ در  کاخ سفید بگذراند نظر می دهند، ایوانا ترامپ، که همسر اول ترامپ بوده و تجارب زیادی از زندگی با او دارد، حرف های جالبی درباره او زده است.

ایوانا  در گفتگو با New york Post پیش بینی کرده که  ترامپ با هواپیمای شخصی خودش مسافرت کند. او گفته ترامپ در هواپیمای خودش احساس راحتی بیشتری می کند و فکر نمی کند که با هواپیمای اختصاصی کاخ سفید این طرف و آن طرف برود. بوئینگ 757 دونالد ترامپ 100 میلیون دلار قیمت دارد.

ایوانا همچنین گفته  فکر نمی کند ترامپ پنت هاوز خود در نیویورک سینی را رها و به کاخ سفید نقل مکان کند؛ ساختمانی با ستون های مرمر، لوسترهای کریستال، پرتره های بزرگ از افسانه های یونان، مجسمه کودک معصوم و فواره داخل ساختمان. او در حالی که می خندید گفت "بیاید صادق باشیم من فکر می کنم برج ترامپ و خانه من در نیویورک بسیار بهتر از کاخ سفید باشد. برای همین او هرگز آپارتمانش در برج ترامپ را رها نمی کند تا به کاخ سفید برود".

ایوانا به شوخی درباره ملانیا ترامپ گفته "هرگز به او حسودی نمی کنم چون او باید از این به پس آغاز به بسته بندی لباس ها کند".

و در آخر اینکه ترامپ مثل مارگارت تاچر بیشتر از سه ساعت در شبانه روز نمی خوابد و به کار کردن تا دیروقت علاقه زیادی دارد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :