تکان دهنده ترین سلفی دنیا

تاریخ انتشار پست : 1395-8-27 دسته : دیدنی و خواندنی

مادر این دختر ادعا می کند در لحظه گرفتن تصویر هیچ شخص دیگری به جز دخترش در خودرو نبوده است.


وبسایت پارسینه: سلفی که "هارپر" دختر ۱۳ ساله آمریکایی در جولای (مرداد) امسال در بزرگراهی در نزدیکی شهر "میت لند" فلوریدا گرفته است یکی از وحشتناک ترین سلفی های دنیا لقب گرفت. در این عکس در صندلی عقب خودرو یک موجود عجیب انسان نما یا روح به وضوح قابل مشاهده است. "ملیسا کورتز"، ۴۸ ساله به همراه دخترش "هارپر" مشغول رانندگی در این بزرگراه بودند که دخترش آغاز به گرفتن سلفی کرد. بنا به ادعای مادر "هارپر" در لحظه ای که دخترش مشغول گرفتن سلفی بوده هیچ شخص دیگری در داخل خودرو نبوده است.

روح, تکان دهنده, روح, تکان دهنده سلفی جهان

فلوریدا, ارواح, وحشتناک, روح, تکان دهنده

فلوریدا, ارواح, وحشتناک, تکان دهنده سلفی جهان


تحقیقات بیشتر مادر هارپر در این خصوص پرده از واقعیتی ترسناک برداشت و مشخص گردید که دقیقا در محدوده ای که دخترش سلفی گرفته است یک سال پیش در اثر تصادف یک پسر بچه  فوت شده است. "ملیسا" در این خصوص گفت: "یک ماه پس از مسافرتمان هنگامی که در دوربین عکاسی به دنبال یک تصویر می گشتم، وقتی به تصویر دخترم خیره شدم  ناگهان متوجه چیز عجیبی در صندلی عقب خودرو شدم.

واقعا شوکه شده بودم. آن را به دوستانم نیز نشان دادم. آنها نیز وحشت زده شدند. بسیاری از مردم، به دنیا بعد از مرگ اعتقاد دارند و من فکر می کنم که این تصویر می تواند آن را اثبات کند. در آن روز دخترم کمربند ایمنی نبسته بود و بنا به گفته "گرک پوچا" کسی که این تصویر را مورد آنالیز قرار داد این روح سعی داشته تا به دخترم در این خصوص هشدار دهد.

"پوچا" مدیر یک مرکز فرا روانشناسی است و با کمک یک برنامه آنالیز تصویر که توسط FBI و CIA نیز مورد استفاده قرار می گیرد دریافت که موجود قابل مشاهده در این تصویر فاقد رنگ و دما بوده و مطمئنا یک روح بوده است."

فلوریدا, تکان دهنده, ارواح, تکان دهنده سلفی جهان


مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :