ترفند گرفتن تیک آبی در اینستاگرام

تاریخ انتشار پست : 1395-8-28 دسته : مجازی

صفحهات اینستاگرامی افراد مشهور به علت ساختن صفحه های جعلی توسط برخی از کاربران تیک آبی دریافت می کنند که این نشانه از سوی مدیران اینستاگرام برای اصالت صفحه صورت می گیرد.به نقل از خبرنگار طاها پخشطاها پخش؛ اگر تا به امروز صفحهات اصلی اینستاگرامی شخصیت ها و چهره های معروف را در اینستاگرام دنبال کرده باشید به طور یقین یک نشانه آبی رنگ ( تیک آبی یا وریفای) را در کنار نام کاربری آن ها مشاهده کرده اید که این تیک آبی نشان از تایید و اصلی بودن صفحهات اینستاگرامی افراد مشهور است.

خریدن تیک آبی اینستاگرام, چگونه در اینستاگرام مشهور شویم, تشخیص صفحات جعلی و اصلی در اینستاگرام, ترفند تیک آبی

خریدن تیک آبی اینستاگرام, چگونه در اینستاگرام مشهور شویم, تشخیص صفحات جعلی و اصلی در اینستاگرام, گرفتن تیک رسمی از اینستاگرام, آموزش گرفتن تیک آبی در اینستاگرام, تیک آبی در اینستاگرام

برخی از کاربران شبکه های اجتماعی برای سود جویی با ساختن صفحات جعلی در اینستاگرام، می خواهند دنبال کنندگان این صفحهات اصلی را به سمت و سوی دیگر سوق دهند که به دنبال آن مدیران اینستاگرام برای رفع ابهامات، قابلیتی برای تایید به صفحات افراد اصلی داده تا کاربران به سهولت، توان تشخیص صفحات اصلی را از جعلی داشته باشند البته ناگفته نماند که این نشانه می تواند اعتبار و مشهوریت خاصی به صفحه اینستاگرامشان ببخشد.

بسیاری از کاربران اینستاگرام هم قصد دارند مانند افراد مشهور یک تیک آبی در کنار اسم پروفایلشان داشته باشند البته قبل از اینکه در دنیای مجازی معروف شوند باید هفت خان رستم را بگذرانند و نکات زیر را رعایت کنند:

افزایش فالوور یا دنبال کننده:


شما برای گرفتن این تیک باید دنبال کننده زیادی در صفحه اینستاگرامتان داشته باشید و تا حدی محبوب شوید که کاربران، اینستاگرام شما را همیشه دنبال کنند تا توسط ادمین اینستاگرام دیده شوید .بعد در نتیجه صفحه اینستاگرامتان را همیشه به طور مداوم با مطالب مفید و تصویر های جالب بروز کنید البته این روش تاثیر زیادی نخواهد داشت به طور مثال اگر 1000 نفر فالوور داشته باشید شاید تایید شوید، اما اگر 1 میلیون هم فالوور یا دنبال کننده داشته باشید این تیک به شما داده نخواهد شد. آن هم به علت چارچوب های نامشخص ادمین های اینستاگرام است.

چگونه در اینستاگرام مشهور شویم, آموزش گرفتن تیک آبی در اینستاگرام, تیک آبی در اینستاگرام, ترفند تیک آبی


ساخت صفحات فیک و جعلی توسط دیگران:

اگر یک شخص مشهور را در اینستاگرامتان جست و جو کنید، هزاران صفحهات ساخته شده مشابه صفحه اصلی می بینید که این اشخاص اکانت اینستاگرام شما را جعل می کنند و اینستاگرام هم به شما یک فرم می دهد و بعد از پر کردن فرم، اکانت شما تایید می شود. البته این اتفاق باعث دریافت تیک آبی نمی شود ولی اگر این اتفاق به صورت مکرر تکرار شود باعث گرفتن تاییدیه می شود، با این کار افرادی که صفحات جعلی از شما ساخته اند غیر فعال می شوند.

تیک آبی در اینستاگرام, خریدن تیک آبی اینستاگرام, چگونه در اینستاگرام مشهور شویم, ترفند تیک آبی


نکته: با اکانت خودتان صفحه های جعلی برای خودتان نسازید زیرا با این کار آدرس یا IP مشخص می شود و مدیران اینستاگرام متوجه این موضوع خواهند شد که در نتیجه صفحه اصلی را هم از دست خواهید داد.

تاییدیه از طریق شبکه های اجتماعی دیگر:


در این مرحله باید کمی دست به جیب شوید و از طریق شبکه های اجتماعی دیگر مانند تویتر یا فیس بوک تیک آبی خریداری کرده و اکانت اینستاگرامتان را به این شبکه های اجتماعی متصل کنید.

خریدن تیک آبی اینستاگرام, تشخیص صفحات جعلی و اصلی در اینستاگرام, تیک آبی در اینستاگرام, ترفند تیک آبی


از ویکی پدیا کمک بگیرید:


یک بیوگرافی کامل و درست در سایت معتبر ویکی پدیا با زبان اینگلیسی ثبت کنید تا بعد از مدتی اینستاگرام بعد از تایید نهایی نشانه آبی رنگ را به شما بدهد

تیک آبی در اینستاگرام, خریدن تیک آبی اینستاگرام, چگونه در اینستاگرام مشهور شویم, ترفند تیک آبی


نقل از: نوید صفری پور

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :