برای نقش دنیا دو برابر ورزشگاه آزادی از ما کرایه می خواستند | آذری

تاریخ انتشار پست : 1395-9-6 دسته : ورزشی

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: در هت تریک مهدی رجب زاده همه بازیکنان تیم ما سهیم هستند.

خبرگزاری فارس: سعید آذری در مورد پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل نفت آبادان گفت: در تیم ما هر کسی کار خودش را انجام می دهد و شرح وظایف همه در باشگاه ذوب آهن مشخص است. سرمربی کار خودش را می کند. واقعیت این است که بازی در لیگ برتر بسیار سخت شده است. یک تیم با یک پیروزی چند پله در جدول بالا و پایین می شود اما امیدوارم بتوانیم این روند رو به رشد را ادامه بدهیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه سرما پیش از موعد مقرر رسیده، تمرینات تیم ها سخت تر می شود و ممکن است مصدومیت بیشتری به سراغ بازیکنان بیاید. چهار بازی سخت دیگر تا نیم فصل داریم. با پیکان، پرسپولیس، گسترش فولاد و پدیده بازی داریم و باید با تلاش مضاعف روند موفقیت را ادامه بدهیم. خوشحالم که ذوب آهن به جمع پنج تیم بالای جدول رسیده است اما نباید در باد پیروزی مقابل نفت آبادان بخوابیم.

مدیرعامل ذوب آهن در مورد میزبانی گسترش از این تیم در جام حذفی گفت: امروز می گویند AFC تکلیف کرده که ما بازی با تیم های عربستانی را در کشور ثالث انجام بدهیم. وقتی در کشور خودمان آیین نامه مسابقات را اجرا نمی کنیم چه انتظاری از AFC داریم. یکبار می گویند حریف گسترش استنکاف کرده، یک بار می گویند این حریف حاضر نشده، این ها بازی با کلمات است و در لغتنامه دهخدا همه آنها یک معنی دارد. وقتی تیمی دو بار بدون بازی به مرحله بعدی صعود می کند باید در بازی سومش طبق آیین نامه میهمان باشد. از بس قوانین را به مسئولان یادآوری کردیم خسته شدیم. ما به تبریز می رویم و بازی می کنیم اما پیگیر اعتراض مان خواهیم بود و منتظریم کمیته انضباطی در این مورد رأی بدهد. علی کاظمی گفته بود هیأت رئیسه باید در مورد این بازی تصمیم بگیرد که ظاهرا هیأت رئیسه سازمان لیگ هم به این نتیجه رسیده که آیین نامه مسابقات اشتباه نوشته شده است.

آذری در مورد میزبانی از تیم های عربستانی در کشور ثالث گفت: دو ماه پیش کمیته داوری برای حل اختلاف بین فوتبال ایران و عربستان در AFC تشکیل شد. با این حال نمی دانم این پیش داوری ها بر طبق رأی آن کمیته است یا اینکه فقط پیش داوری است اما آنچه مسلم است آن است که قدرت عربستان در AFC بیشتر از ماست.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در مورد هت تریک مهدی رجب زاده در بازی با ذوب آهن گفت: در تیم ما از بازیکن ۱۸-۱۷ ساله تا مهدی رجب زاده ۳۸ ساله بازی می کنند و همه کار خودشان را انجام می دهند و باشگاه ما شرایطی فراهم کرده که هر بازیکنی با هر شرایط سنی بتواند توانایی هایش را به نمایش بگذارد. باید دید که رجب زاده چگونه حرفه ای زندگی کرده که در ۳۸ سالگی هم مهاجم موفق است. یکی دو بازیکن جوان دیگر هم در حال حاضر در ترکیب ذوب آهن هستند و حسینی به آنها میدان می دهد که اگر حواس شان جمع باشد می توانند به موفقیت برسند. البته این را بگویم در تیم ما همه برای یک نفر و یک نفر برای همه بازی می کنند. در گلزنی رجب زاده و تیم ما همه سهیم هستند. از رشید مظاهری که درون دروازه است تا سایر بازیکنان، همانطور که وقتی تیم گل می خورد همه مقصر هستند. من به رجب زاده تبریک می گویم. ضمن اینکه باید از حرکت هواداران خونگرم، فرهیخته و متعصب نفت آبادان تشکر کنم که مهدی رجب زاده را هم تشویق کردند.

وی در مورد اینکه حضور ذوب آهن در ورزشگاه نقش دنیا منتفی شده است، گفت: طاهری مدیرعامل سپاهان از ما با خنده و شوخی درخواست اجاره ۱۲۰ میلیون تومانی برای هر بازی کرد. این در حالی بود که پرسپولیس و استقلال برای بازی در ورزشگاه آزادی ۵۸ میلیون تومان پرداخت می کنند و سپاهان برای بازی در فولادشهر ۴۵ میلیون تومان هزینه می کند. خوشبختانه اکنون حالت چمن فولادشهر با تلاش مهندس صالحی بهتر شده است. ما می خواستیم در لیگ قهرمانان آسیا در چمن خوب از حریفان مان میزبانی کنیم.

منبع: برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :