فیلم این مهدکودک شکنجه گاه کودک 9 ماهه شد

تاریخ انتشار پست : 1395-9-10 دسته : مجازی

کودکی بی گناه، قربانی مربی سنگ دل خود در یکی از مهدکودک های هند شد.

به نقل از خبرنگار طاها پخشطاها پخش ؛ یک پدر و مادر هندی بعلت مشغله کاری و نداشتن وقت برای نگهداری از فرزندشان مجبور شدند مکانی را برای نگهداری از کودک خود پیدا کنند. آنها بعد از وسواس بسیار سرانجام مهد کودکی را نزدیک منزل انتخاب و کودک 9 ماهه خود را بدست پرستار این مجموعه سپردند تا چند ساعتی را از فرزند آنها مراقبت کند.

پرستار مربوطه به آنها قول داد تا هر زمان که نگران و یا دلتنگ فرزندشان شدند فرزند خود را از طریق دوربین های مدار بسته داخل مهد مشاهده کنند. اما در نهایت کودک خود را با صورتی کبود تحویل می گیرند. پرستار به آنها می گوید که کودک شما به علت اینکه به تازگی به راه افتاده در حین بازی این اتفاق برایش پیش آمده و کبودی چیز خاصی نیست. حال آنکه دوربین های مهد کودک راز دیگری را در خود داشت.

پدر و مادر که حرف پرستار را باور نکرده بودند بعد ازبردن کودک به بیمارستان متوجه می شوند که صدمات وارد بسیار وحشتناک تر از صحبت های پرستار بوده است: شکستگی در داخل جمجه و یک لخته خون در داخل مغز کودک ایجاد شده بود. آنها پس از شکایت به پلیس و پیگیری ماجرا بعد از بازبینی فیلم دوربین های مدار بسته، از شکنجه و تنبیه کودک خود توسط مربی مربوطه شوکه می شوند. الآن بعد از شکایت های لازم مربی مربوطه بازداشت و مدیر مهد بعد از قرار وثیقه آزاد شده ولی پدر و مادر نگران عواقب این وحشت در روح و روان فرزند خود هستند.

این مهدکودک شکنجه گاه کودک 9 ماهه شد + فیلم

دلخراش, مهد کودک, هند, ضرب وشتم, کودک آزاری, خشونت علیه کودکان

این مهدکودک شکنجه گاه کودک 9 ماهه شد + فیلم


این مهدکودک شکنجه گاه کودک 9 ماهه شد + فیلم
برای دانلود اینجا کلیک کنید

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :