کمک 4 میلیارد ریالی خیران به معلولان بهزیستی آران و بیدگل

تاریخ انتشار پست : 1395-9-13 دسته :

رییس اداره بهزیستی آران و بیدگل گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 4 میلیارد ریال کمک های نقدی و غیر نقدی توسط خیران شهرستان به معلولان بهزیستی اهدا شده است.

کمک 4 میلیارد ریالی خیران به معلولان بهزیستی آران و بیدگل

معلولان بهزیستی, کمک خیران, کاشان, آران و بیدگل
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،حیدر ایمانیان اظهار کرد: علاوه بر این کمک ها، ساخت مجموعه شبانه روزی سالمندان با ظرفیت 30 نفر با کمک 20 میلیارد ریالی خیرین و همچنین شروع ساخت مجموعه نگهداری سالمندان با تخصیص اعتبار 10 میلیارد ریال در فاز نخست از دیگر فعالیت های خیرین در زمینه کمک به مددجویان بهزیستی است.

وی افزود: امسال برای اشتغال 66 نفر از معلولان بهزیستی بیش از هفت میلیارد و 300 میلیون ریال تسهیلات در قالب پرداخت حق بیمه کارفرمایی و خویش فرمایی و همچنین اشتغال مستقیم معلولان پرداخت شده است.

ایمانیان با اشاره به جمعیت بیش از دو هزار نفری معلولان آران و بیدگل، تصریح کرد: بیشترین تعداد معلولان شهرستان به ترتیب جسمی- حرکتی و ذهنی و ناشنوایی است.

رییس اداره بهزیستی آران و بیدگل، خاطرنشان کرد: اداره بهزیستی شهرستان در راستای خدمت رسانی به معلولان با معلولیت شدید امسال سه میلیارد ریال و در زمینه مستمری افراد با ضایعه نخاعی 540 میلیون ریال پرداخت کرده است.

ایمانیان با اشاره به وجود 20 بیمار اوتیسم در آران و بیدگل از راه اندازی اولین مرکز آموزش کودکان اوتیسم تا پایان سالجاری در این شهرستان خبر داد.

وی از راه اندازی اولین مرکز درمان بیماران روانی مزمن بانوان در پایان امسال خبر داد و گفت: این مرکز توسط بخش خصوصی راه اندازی می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :