مهلت ارسال آثار به ششمین جشنواره حسنات به پایان رسید

تاریخ انتشار پست : 1395-9-13 دسته : فرهنگی و هنری

مهلت ارسال آثار به ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان که تا 12 آذر تمدید شده بود، روز گذشته به طور رسمی به پایان رسید.

مهلت ارسال آثار به ششمین جشنواره حسنات به پایان رسید

جشنواره حسنات, فیلم کوتاه, پایان مهلت ارسال آثار

به نقل ازطاها پخشطاها پخشطاها پخش به نقل از ستاد خبری جشنواره حسنات، این جشنواره در بخش مسابقه ملی در قالب های داستانی، مستند، پویانمایی و فیلمنامه پذیرای آثار (حداکثر تا 30 دقیقه) خواهد بود و در صورت موفقیت آثار در این جشنواره، از اثر بعدی کارگردان حمایت مالی خواهد شد. همچنین امسال بخش مسابقه آثار مستند با محوریت شهر اصفهان برای اولین بار به این جشنواره اضافه شده است.

بنا بر این نقل از، بخش مسابقه ملی «هرشهروند یک فیلم کوتاه» برای اولین بار به جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اضافه شده است. دراین بخش فیلم های کوتاه با موضوعات جشنواره توسط عموم شهروندان که با استفاده از تلفن همراه و یا دوربین های خانگی تهیه شده باشد با مدت زمان حداکثر 5 دقیقه و فرمت (MP4 و MPEG) با حداکثر رزولیشن 1920 * 1080 پذیرفته خواهند شد.

ششمین جشنواره فیلم کوتاه حسنات اصفهان در چهار بخش مسابقه ملی، مسابقه مستند اصفهان، مسابقه هر شهروند یک فیلم کوتاه و بخش ویژه غیررقابتی سینمای ملل، به دبیری رسول صدرعاملی، توسط کانون نشر و ترویج فرهنگ اسلامی حسنات اصفهان و با همکاری بنیاد سینمایی فارابی، همزمان با هفته احسان و نیکوکاری از ۱۱ تا ۱۴ اسفندماه در شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :