رهایی 14 زن مازندرانی از زندان

تاریخ انتشار پست : 1395-9-14 دسته :

14 زن زندانی جرائم غیرعمد از زندان های مازندران آزاد شدند.

رهایی 14 زن مازندرانی از زندان

ستاد دیه, , جرائم غیرعمد, ساری, زن مازندرانی, , , رهایی از زندان

به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ، محمدعلی غمگسار مدیر نمایندگی ستاد دیه مازندران با بیان اینکه بانک های عامل برای آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد ،تسهیلات با سود چهار درصدی پرداخت می کنند، گفت: بیش از 17 میلیارد و 863 میلیون ریال بدهی این 14 زن زندانی بود که با کمک های ستاد دیه کشور، حمایت خیران و تسهیلات بانکی پرداخت شد.

وی افزود: این زندانیان از زندان های قائم شهر، ساری، نوشهر و بابل آزاد شدند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه مازندران با بیان اینکه 47 پرونده زندانیان جرائم غیرعمد مازندران امسال مورد بررسی قرار گرفت که از این تعداد یک سوم مربوط به تصادفات و بقیه جرائم مالی را شامل می شود، گفت: پرونده های جرائم غیرعمد با رقم مالی کمتر از 10 میلیون تومان به صورت کمک بلاعوض و بیش از این میزان با تسهیلات وام بانکی سود 4 درصد پیگیری می شود.

غمگسار افزود: 8 پرونده جرائم غیرعمد با مبلغ بدهی کمتر از 100 میلیون ریال به ستاد دیه کشور ارسال شد تا از سوی خیران مساعدت شود.

وی به پرونده های تصادفات اشاره کرد و افزود: این پرونده ها به صندوق تامین خسارت های بدنی ستاد دیه کشور ارجاع داده می شود و وام بدون بهره به آن تعلق می گیرد.

مدیر نمایندگی ستاد دیه مازندران با اعلام اینکه پرونده های مهریه تسهیلات بلاعوض ندارد و از طریق وام بانکی با سود چهار درصدی را شامل می شود، افزود: خیران مازندرانی 798 میلیون و 189 هزار و 114 ریال از ابتدای سال تاکنون به ستاد دیه برای زندانیان جرائم غیرعمد کمک کردند.

71 زندانی جرائم غیرعمد با بیش از 30 میلیارد و 990 میلیون ریال پرداختی 6 ماه نخست امسال از زندان های مازندران آزاد شدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :