موسیقی «سوفی و دیوانه» در اکراین ساخته می شود

تاریخ انتشار پست : 1395-9-14 دسته : فرهنگی و هنری

سازهای ارکستر سمفونیک ملی اکراین برای «سوفی و دیوانه» کوک شد.

موسیقی «سوفی و دیوانه» در اکراین ساخته می شود

ساخت موسیقی, ارکستر سمفونیک اکراین, سوفی و دیوانه

به نقل ازطاها پخشطاها پخشطاها پخش به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» ، صداگذاری این فیلم که تدوین آن در مرحله ی نهایی قرار دارد، توسط عرفان یزدی شروع شده و مهدی کرم پور کارگردان فیلم به همراه بهزاد عبدی آهنگساز، برای انجام مراحل نهایی ضبط موسیقی در اکراین به سر می برند.

رهبری ارکستر سمفونیک ملی اکراین را ولادیمیر سیرنکو یکی از شناخته شده ترین رهبران ارکستر اروپا برعهده دارد که به همراه اعضای ارکستر، قطعات ساخته شده توسط عبدی را خواهند نواخت.
بنا بر این نقل از ترانه فیلم «سوفی و دیوانه» را نیز یغما گلرویی سروده و با صدای رضا یزدانی ضبط شده است اما نکته قابل توجه در این باره این است که رضا یزدانی خواننده فیلم، در چند سکانس از آن به بازی نیز پرداخته است.

این دومین همکاری یزدانی با کرم پور به عنوان بازیگر و خواننده بعد از فیلم طهران-تهران در سال ٨٧ است.

«سوفی و دیوانه» عنوان پنجمین فیلم مهدی کرم پور بعد از عاشقانه پل چوبی است که روایتی مختلف دارد و بعد از بارها بازنویسی و پیش تولیدی طولانی، سر انجام در شهریور ماه سال جاری جلوی دوربین رفت و اکنون مراحل بعد از تولید را می گذراند تا برای حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده شود.

در این فیلم بازیگرانی چون امیر جعفری، به آفرید غفاریان، الهه حصاری، سیامک صفری، سعید امیرسلیمانی و محمدرضا شریفی نیا به ایفای نقش پرداخته اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :