آمار مختلف از استقلال در دو نیمه متفاوت

تاریخ انتشار پست : 1395-9-14 دسته : ورزشی

استقلال در ۱۲ هفته ای که از لیگ برتر گذشته دو چهره کاملا مختلف داشته. عملکرد این تیم را می توان در دو مقطع ۶ هفته ای با هم مقایسه کرد تا به این تفاوت پی برد.


خبرگزاری مهر: اگر ۱۲ هفته گذشته از لیگ برتر را به دو نیمه مساوی ۶ هفته ای تقسیم کنیم، باید گفت شرایط تیم استقلال در ۶ هفته دوم نسبت به ۶ هفته اول آنقدر تفاوت کرده که به هیچ وجه قابل قیاس نیست. لااقل این تفاوت محسوس را از بررسی آمار عملکرد این دو تیم می توان احساس کرد.

استقلال, لیگ برترآبی پوشان ۶ هفته نخست مسابقات را بدون پیروزی، با دو شکست و چهار تساوی پایان دادند. آنها در این ۶ مسابقه نخست خود تنها ۵ بار گلزنی کرده و ۸ بار نیز دروازه شان را بر روی حریفان باز شده دیدند. آماری که باعث شد شروعی ضعیف برای استقلال همراه داشته باشد و رتبه این تیم در جدول رده بندی را در حد نازلی پایین آورده باشد.

اما استقلالی که در ۶ هفته دوم رقابت های لیگ برتر دیدیم، به لحاظ آماری تفاوت زیادی با استقلال ۶ هفته نخست داشت. آبی پوشان ۶ هفته دوم را بدون شکست، با ۴ پیروزی و دو مساوی به پایان بردند تا ۱۴ امتیاز حاصل عملکردشان در ۶ هفته دوم باشد. همچنین شاگردان منصوریان در ۶ بازی دوم خود ۱۰ بار گلزنی کرده و تنها ۳ بار دروازه شان باز شد.

* آیتم -------------- شش هفته اول ------ شش هفته دوم
* بازی  ----------------- ۶ ------------------ ۶
* پیروزی --------------صفر----------------- ۴
* مساوی--------------- ۴ ------------------ ۲
* شکست ---------------۲-----------------صفر               
* گل زده ---------------۵ ------------------۱۰
* گل خورده ------------۸ ------------------۳

منبع: برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :