سرگیجه پرسپولیس در مورد محمد انصاری

تاریخ انتشار پست : 1395-9-15 دسته : ورزشی

پرسپولیس که در ابتدای فصل تنها یک مدافع وسط متخصص - به نظر برانکو ایوانکوویچ- کنار سید جلال حسینی به خدمت گرفت الآن نمی داند که انصاری را بفروشد و بی متخصص بماند یا نفروشد و پول در نیاورد.

خبرگزاری مهر: پرسپولیس که در ابتدای فصل تنها یک مدافع وسط متخصص - به نظر برانکو ایوانکوویچ- کنار سید جلال حسینی به خدمت گرفت الآن نمی داند که انصاری را بفروشد و بی متخصص بماند یا نفروشد و پول در نیاورد. اگر چه باشگاه پرسپولیس سکوت کرده و طبق معمول اخبار را نه تکذیب می کند و نه تایید اما خود محمد انصاری معتقد است که بعد از دوازده بازی در لیگ برتر و نشستن روی نیمکت ذخیره های تیم ملی ایران به عنوان دفاع وسط از لیگ چین پیشنهاد دارد و مالکان تیم چینی او را می خواهند.

علت عدم واکنش باشگاه پرسپولیس برمی گردد به ابتدای فصل و در نقل و انتقالات آنجا که این باشگاه نتوانست جایگزین مناسبی برای محمد انصاری در قلب دفاع تیم داشته باشد و به این ترتیب  پرسپولیس مجبور است در مورد این انتقال که چند میلیاردی هم به باشگاه می رساند، دست دست کند چرا که فروش انصاری در این شرایط به معنای کلیه فروشی خواهد بود و نوعی خودزنی محسوب می شود.

در واقع بعید است که برانکو ایوانکوویچ با این جا به جایی موافقت کند چرا که با محمد انصاری و سید جلال حسینی، این تیم در آستانه خلق یک رکورد است و در همه دوازده بازی لیگ برتر تنها سه گل خورده دارد. در شرایط مشکلات مالی کنونی اما باید تصمیم گرفت، فروش محمد انصاری و چشم دوختن به هنر بازیکن سازی برانکو و خرید در نیم فصل یا عدم فروش او و البته تکذیب خبر درخواست  وی توسط چینی ها و ساختن با بی پولی ها.

برانکو نشان داده که این هنر را بهتر از هر مربی دیگری دارد که بازیکن بسازد، او در عرض دو سال هفت بازیکن تیمش را به تیم ملی فرستاده و فیکس کرده که تا پیش از او از جلوی درب تمرین تیم ملی هم نمی توانستند رد شوند اما با این حال این کار ریسک بالایی دارد چرا که فرصت پرسپولیس پس از ۹ سال جام نیاوردن رو به اتمام است و حتی برانکو هم با وجود مقبولیت بالایی که در میان جامعه فوتبال ایران و هواداران این تیم دارد هم امسال باید بتواند برای این تیم و هوادارانش جام بیاورد و فروش محمد انصاری و چشم انتظار ایستادن برای آنکه برانکو یک دفاع وسط دیگر بسازد  ریسک بالایی دارد و حتی در صورت توفیق زمان بر است و ممکن است پرسپولیس باز هم هزینه بدهد.

پرسپولیس در این رابطه کاملا گیج است و تصمیم گیری برایش سخت به نظر می رسد شاید در این رابطه شفاف سازی بهترین اقدام باشد اما هر تصمیمی تبعات خاص خودش را به هر حال خواهد داشت. فروش انصاری می تواند منجر به از دست رفتن جام شود، نفروختن هم می تواند همین تبعات را داشته باشد البته چون بی پولی  فشار خواهد آورد.

منبع: برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :