اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در روانسر

تاریخ انتشار پست : 1395-9-16 دسته :

فرمانده انتظامی شهرستان روانسر از اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در این شهرستان و کشف مقادیری کالای قاچاق و مواد مخدر خبر داد.

اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در روانسر

طرح, کرمانشاه, اجرا, ارتقا

به نقل از طاها پخش از طاها پخش و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عزیز الهیاری" گفت: در راستای کنترل قاچاقچیان کالا، فروشندگان مواد مخدر و مقابله با مصرف کنندگان موادمخدر طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با تلاش همکاران انتظامی به مرحله اجرا گذاشته شد.
وی با بیان اینکه در اجرای این طرح سه نفر در رابطه با مواد مخدر بازداشت شدند، گفت: در نتیجه این طرح 250 گرم انواع مواد مخدر سنتی کشف و بازداشت شدگان به مراجع قضایی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان روانسر در رابطه با کشف کالای قاچاق در این شهرستان گفت: 2 هزارو 492 عدد منسوجات، 34 دستگاه تلویزیون، یک هزارو 380 عدد بلوریجات، 210 ثوب البسه و یک دستگاه موتور سیکلت هزار سی سی کشف و ضبط شد.
سرهنگ الهیاری تاکید کرد: با توجه به حساسیت های موجود، طرح مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا به صورت جدی و مستمر با همکاری سایر دستگاه ها ادامه دارد و این انتظامی با تمام توان در این راستا اقدام می کند.
وی در ادامه از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی خبر داد و افزود: در نتیجه اجرای این طرح نیز چهار نفر ارازل و اوباش شهرستان شناسایی و بازداشت و هفت دستگاه موتور سیکلت و 3 دستگاه خودرو توقیف شدند.
این مقام انتظامی گفت: به منظور حفظ امنیت و آرامش شهروندان، اجرای این طرح ها کماکان در دستور کار قرار دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :