فیلم نمایش مستند «A157» در جشنواره فیلم «واچ داکز» لهستان

تاریخ انتشار پست : 1395-9-17 دسته : فرهنگی و هنری

فیلم مستند «A157» محصول سازمان سینمایی حوزه هنری در بخش رقابتی جشنواره بین المللی فیلم «واچ داکز» لهستان به نمایش درمی آید.

نمایش فیلم مستند «A157» در جشنواره فیلم «واچ داکز» لهستان

حوزه هنری, فیلم سینمایی, مستند سینمایی, جشنواره لهستان, A157

به نقل ازطاها پخشطاها پخشطاها پخش پایگاه خبری حوزه هنری، فیلم مستند «A157» به کارگردانی بهروز نورانی پور از تولیدات «مرکز مستند سوره» وابسته به سازمان سینمایی حوزه هنری، در شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم حقوق بشر«واچ داکز» با دیگر آثار راه یافته به این جشنواره به رقابت خواهد پرداخت.

جشنواره «واچ داکز» که مختص فیلم های مستند بوده، یکی از مهم ترین جشنواره های فیلم در زمینه حقوق بشر است.

مستند «A157» تاکنون جوایز بسیاری را در داخل کشور از جمله جشنواره فیلم فجر، مقاومت، سینماحقیقت و … کسب کرده و این چهارمین حضور بین المللی این فیلم است.

این فیلم در نخستین حضور بین ‎المللی خود در جشنواره بین المللی فیلم های مستند و انیمیشن «لایپزیگ» آلمان با یازده اثر دیگر از سرتاسر دنیا برای دریافت جایزه کبوتر طلایی این جشنواره به رقابت پرداخت و ضمن استقبال مخاطبین، نامزد دریافت سه جایزه از جمله حقوق بشر، دستاورد فنی و کبوتر طلایی شد.

دومین حضور بین المللی «A157» در جشنواره فیلم مستند «داکیومنت آرت» آلمان و سومین حضور این مستند در بخش رقابتی چهاردهمین دوره جشنواره «سینیه دو نویی» فرانسه بود.

شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم حقوق بشر«واچ داکز» از 19 الی 25 آذرماه در شهر ورشو کشور لهستان برگزار می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :