بزرگمهر حسین پور، پدرسگ های ایران را نمایش می دهد

تاریخ انتشار پست : 1395-9-17 دسته : فرهنگی و هنری

بزرگمهر حسین پور، نقاش و کاریکاتوریست ایرانی، همزمان با تولد چهل سالگی اش، طی نمایشگاهی با عنوان "پدرسگ ها"، جمعی از پدرسگ های ایرانی را برای اولین بار نمایش می دهد.


هنرآنلاین: بزرگمهر حسین پور، نقاش و کاریکاتوریست ایرانی، همزمان با تولد چهل سالگی اش، طی نمایشگاهی با عنوان "پدرسگ ها"، جمعی از پدرسگ های ایرانی را برای اولین بار نمایش می دهد.

بزرگمهر حسین پور، پدرسگ های ایران را نمایش می دهد

بزرگمهر حسین پور, هنرمندان ایرانی

 بزرگمهر حسین پور که در مجموعه کارهای او کمیک استریپ های "ساندویچ" ، "من گوساله ام"، "قر و قمبیل" ، کتاب های "شهر هرت" و... به چشم می خورد، روز جمعه ١٩ آذر در گالری راه ابریشم مجموعه "پدرسگ ها" را برای نخستین بار رونمایی می کند.

این مجموعه شامل ١٤ تابلو در قطعات متفاوت است که با رنگ روغن، آکریلیک و پاستل روی بوم نقاشی شده اند. این نمایشگاه تا پایان آذر در گالری راه ابریشم واقع در فرمانیه غربی، بین آبکوه و آقایی، پلاک ١٠٣، واحد ٢ برقرار است و افتتاحیه آن، روز جمعه از ساعت ١٦ تا ٢٠ ادامه دارد.

حسین پور در سال ۱۳۵۵ به جهان آمد. او رشته نقاشی را در دانشگاه آزاد تهران به پایان رساند. از سال ۱۳۶۹ به عنوان کارتونیست و کاریکاتوریست در نشریات گوناگون کشور مانند گل آقا، کیهان کاریکاتور، روزنامه زن، سروش نوجوان، رشد نوجوان، روزنامه نوروز، روزنامه آفتابگردان، روزنامه اقبال و... به کارپرداخته است. او چندسال سردبیری هفته نامه چلچرغ را برعهده داشت.

منبع: برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :