مورد عجیب ورزشگاه نقش جهان!

تاریخ انتشار پست : 1395-9-17 دسته : ورزشی

در اتفاقی عجیب نخاله های بیرون ورزشگاه نقش دنیا حکم توقیف دارد و مسئولان فولاد مبارکه از لحاظ قانونی قادر به جابجایی آن نیستند.


ورزش سه: ورزشگاه نقش دنیا اصفهان بعد از نزدیک به یک دهه به مرحله بهره برداری رسیده است؛ با این حال هنوز این ورزشگاه به طور کامل آماده برگزاری مسابقات نیست و برخی نقایص مثل جایگاه خبرنگاران، محوطه بیرون ورزشگاه و ... از بهره برداری کامل آن پیشگیری کرده است.

 الآن در اتفاقی عجیب مشکلی جدید برای تخلیه خاک های بیرون ورزشگاه به وجود آمده است. گویا در زمان گودبرداری خاک های خارج شده از زمین به شرکتی فروخته می شود و این شرکت با گذشت چند سال تنها بخش قابل استفاده از این خاک ها را برده و مقداری نخاله باقی مانده است. موضوعی که باعث ایجاد چالش میان شرکت فولاد مبارکه و شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی شده است.

احمد سعیدبخش، معاون اجرای پروژه های شرکت فولادمبارکه در همین خصوص گفته است:« سقف جایگاه خبرنگاران با مقداری خاک هم پشت ورزشگاه وجود دارد که از زمان گودبرداری ورزشگاه وجود داشته و در سال های گذشته فروخته شد اما مالک در همان زمان مقداری از آن را که مرغوب بوده می فروشد و مقداری دیگر که به درد کارشان نمی خورد را رها می کند و از اداره کل ورزش و جوانان استان شکایت می کند تا آنها را بعد بدهد. متأسفانه این تل خاک حکم توقیف دارد و نمی توانیم به آن دست بزنیم.»

سعیدبخش در همین خصوص ادامه داده است:« ما با شهردار اصفهان نیز جلساتی برگزار کردیم و ایشان برای جابجایی این خاک ها به ما قول همکاری دادند ولی به علت حکم توقیف فعلاً کاری از دست آنها هم بر نمی آید. مدیرکل ورزش و جوانان استان به شدت پیگیر این موضوع است تا بتوانیم خاک ها را برداشت کنیم.»

منبع: برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :