نماز مسلم ترین ابزار برای بهبود جامعه / امروز جهان تشنه معنویت است

تاریخ انتشار پست : 1395-9-18 دسته : اخبار اجتماعی

رئیس قوه قضائیه گفت: امروز نماز مسلم ترین ابزار برای بهبود و سلامت جامعه است.


امروز جهان تشنه معنویت است/ نماز مسلم ترین ابزار برای بهبود جامعه

سلامت جامعه, اجلاس سراسری نماز, استان البرز, شیوه های حکومتی, قوه قضائیه
به نقل از خبرنگار طاها پخش ؛ آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه امروز( پنچ شنبه) در بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز که در مجتمع آموزشی امام خمینی استان البرز برگزار شد، با تسلیت شهادت امام حسن عسگری (ع) و تبریک به امامت رسیدن امام زمان(ع)، اظهار داشت: بحث نماز در روزگار ما با شرایط خاصی که در منطقه داریم، بسیار مهم است.

وی افزود: امروز جهان تشنه معنویت است و این موضوع را کسانی که با دنیای غرب آشنا هستند می دانند و مسئله تشنگی برای معنویت مسئله آشکاری است و علت این مسئله نیاز به بررسی دارد، فلیسوفان و روانشناسان بررسی های زیادی کرده اند که چرا دنیای غرب به این سمت و سو می رفته و شاید علت آن اندیشه رنسانس باشد.

رئیس قوه قضائیه افزود: امروز به ادعای آزادی، شیوه های حکمومتی برپا کردند و اوج آن حکومت آمریکا است و این موضوع را در مناظرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دیدیم که هیچ اخلاق و معنویتی در آن مشاهده نمی شد.

آیت الله آملی لاریجانی افزود: ما در کشوری زندگی می کنیم که دارای تمدن دینی هستیم و قرآن کتاب آن است و روش پیامبران و امامان پیش رویش است، در این شرایط خسارت بزرگی است که از روش امامان دور شویم و با توجه به این که راه هدایت پیش رویمان است، ما نباید از این مواهب دور بمانیم.

آیت الله آملی لاریحانی بیان داشت: نماز مسلم ترین ابزاری است که برای بهبود و سلامت جامعه نیاز داریم .

در حال تکمیل...

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :