نماینده پرتغال حذف شد / صعود مقتدرانه شاختاردونتسک

تاریخ انتشار پست : 1395-9-18 دسته : ورزشی

مسابقات هفته ششم مرحله گروهی لیگ اروپا در گروه H دقایقی پیش به اتمام رسید.

به نقل از خبرنگار طاها پخش، هفته پایانی مرحله گروهی لیگ اروپا در مناطق متفاوت قاره سبز در جریان است و امشب تکلیف تیم های صعود کننده به مرحله بعدی مشخص می شود. در برخی گروه ها از جمله گروه H این رقابت ها، مسابقات از ساعت 19:30 شروع شد.

در بازی های این گروه تیم شاختاردونتسک اوکراین که سرگروهی خود را پیش از این قطعی کرده بود، در خانه براگای پرتغال، تیم دوم گروه، به میدان رفت و با نتیجه 4 بر 2 به برتری رسید. در این بازی جالب ابتدا کریوتسوف و تایسون شاختار را با 2 گل پیش انداختند و در ادامه استویلیکوویچ اختلاف را به حداقل رساند، در نیمه دوم مجددا کریوتسوف و تایسون برای تیم اوکراینی گلزنی کردند و در دقایق پایانی ووکچویچ از شدت باخت براگا کم کرد. بدین ترتیب شاختار با کسب 18 امتیاز از مرحله گروهی با قدرت به دور پس راه پیدا کرد و براگا منتظر نتیجه بازی دوم گروه ماند.

در دیگر دیدار گروه هشتم رقابت ها، کنیاسپور ترکیه میزبان خنت بلژیک بود. این دیدار تنها برای خنت اهمیت داشت چرا که تیم ترکیه ای با کسب یک امتیاز از پیش حذف شده بود. این دیدار که تقریبا یکطرفه دنبال می شد، در پایان با تک گل دقیقه 90 کولیبالی به سود خنت به اتمام رسید.

با این نتایج، تیم فوتبال خنت بلژیک با 8 امتیاز براگا را پشت سر گذاشت و به مرحله حذفی لیگ اروپا راه پیدا کرد.

صعود مقتدرانه شاختاردونتسک/نماینده پرتغال حذف شد

شاختار دونتسک, براگا, مرحله گروهی لیگ اروپا, خنت بلژیک, لیگ اروپا

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :