عوارض تزریق ژل به صورت

تاریخ انتشار پست : 1395-9-19 دسته :

زمانی که از مرز 27 تا 30 سالگی گذر می کنیم میزان سطح هیالورونیک اسید در پوست به شدت کاهش می یابد در نتیجه توانایی متعادل نگه داشتن رطوبت پوست را نیز از دست می دهد. تا حدی که بعد از 40 سالگی با سقوط شدید این ماده پوست وضعیت کشسانی و الاستیسیته همچنین سفتی و قوام خود را از دست می دهد و خطوط ریز و چین و چروک های پوست بیشتر نمایان می شوند.عوارض تزریق ژل به صورت

تزریق ژل, زیبایی, تزریق جربی

عوارض تزریق ژل به صورت


هم اکنون جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید.عوارض تزریق ژل به صورت


کیفیت ژل های هیالورونیک اسید را چگونه باید تشخیص داد؟ 

اول از همه باید اطمینان پیدا کرد که وزارت بهداشت ایران آن را تایید کرده و یا خیر؟ جذاب است بدانید برخلاف تصور عموم وزارت بهداشت ایران در خصوص صدور تاییدیه واردات این محصولات بسیار سخت گیرانه عمل می کند به طوری خیلی از ژل ها در جهان به دلیل پایین بودن کیفیت اجازه ورود را پیدا نمی کنند و متاسفانه از طریق قاچاق وارد کشور می شوند، کم نیستند افرادی که به دلیل کمی تفاوت قیمت از این دست مواد تزریق کرده اند و دچار عوارض شده اند و متاسفانه اینطور جا افتاده که تزریق ژل به طور کلی عوارض دارد! خیر به هیچ عنوان این چنین نیست.

قطعا پیش از تزریق، پک ژل را بررسی نمایید و برچسب اصالت کالا آن را به دقت مشاهده فرمایید. کمپانی های معتبری هم در جهان به ویژه کشور امریکا اقدام به تولید ژل می کنند اما به علت عدم وجود نمایندگی رسمی در ایران به سلامت آنها اعتمادی نیست.

در حال حاضر معتبرترین مارک های موجود که در ایران با برچسب اصالت کالا وزارت بهداشت عرضه می شوند:

Teosyal ساخت کشور سوئیس 

Restylane ساخت کشور سوئیس 

Stylage ساخت کشور فرانسه 

Belotero ساخت کشور آلمان

عوارض تزریق ژل به صورت


آیا این روش عوارضی دارد؟

اگر مواد تزریق شده از مارک های بالا و دارای برچسب اصالت باشد و همچنین توسط پزشک تزریق صورت پذیرد در نهایت مراحل فاز دوم هم توسط دستگاه های لیزر معتبر و توسط پزشک انجام شود خیر مطمئنا هیچ گونه عوارضی نخواهد داشت، صمیمانه خواهشمندم به خاطر صرفه جویی در هزینه ها به هیچ عنوان تصمیم به تزریق مواد ارزان قیمت نگیرید، بسیار مراجعینی داریم که در گذشته به دلیل تفاوت قیمت ها، مواد ارزان قیمت تزریق کرده اند و دچار عوارض شده اند، وقتی سوال می کنیم چه ژلی تزریق کرده اید، کوچکترین اطلاعاتی از موادی که در بدنشان هست ندارند و متاسفانه هیچ کاری هم از دست ما ساخته نیست.

آیا این روش درد دارد؟

خیر تمامی مراحل با بی حسی انجام می شود.

ماندگاری این روش به چه صورت است؟

همانطور که می دانید بدن شما حجم زیادی هیالورونیک اسید از دست داده و ما قصد داریم مجددا این حجم را بازگردانیم، اما بدن طبق ارگانیسمی تعریف شده، آغاز به جذب هیالورونیک اسید و سبعد دفع آن می کند، بعد از پایان مرحله سوم و چهارم تزریق، هر 6 ماه 1 تزریق باید انجام شود. 

آیا روشی دائمی هم هست؟

بله، اما باید بدانید هر ماده برای اینکه در بدن ماندگار باشد باید مصنوعی و پلیمری باشد. این موارد در بدن به عنوان ماده ای خارجی شناسایی می شوند و بدن با تولید انواع آنزیم ها آغاز به مبارزه با آن می کند، در نهایت در صورتی که از بین نروند، عفونت اتفاق می افتد.

عوارض تزریق ژل به صورت


عوارض تزریق ژل به صورت

  آدرس: زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بین پسیان و میدان الف، ساختمان پزشکان 100، واحد 403

جهت مشاوره رایگان با پزشک متخصص  هم اکنون تماس بگیرید.منبع: برترینها
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد